Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig csak a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak a barátnőmmel feküdtem le, és ő is csak velem. Rég együtt vagyunk. Azt érzem, hogy jobb lehetnék az ágyban, és ezt csak azért nem érzi így, mert még nem próbálta ki mással. Mit szóltok az ilyen helyzetekhez? Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
csak en nem ertem a kerdest?
2015. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mennikéne ***** válasza:
most mivan?
2015. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, neki elég jó vagy pont így, de te többet is kihoznál a helyzetből?
2015. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

A kérdés kicsit csavarosan van megfogalmazva, de értelmes :)

Kérdező a következőre kíváncsi:

A barátnőjének nem volt még más szexpartnere, tehát változatos tapasztalata sincs. Ilyen módon nem tudja őt másokhoz mérni, a kérdező az egyetlen mércéje, és nem tudja, mennyire lehetne még jobb a szex.


Kérdező, javaslom hogy ne aggódj emiatt, hanem fejlesszétek a szexuális életeteket, próbáljatok ki új pózokat, játékokat, kommunikáljatok sokat ha arra van szükség. Teljesen oké, hogy nem volt más az életetekben, ez egyáltalán nem elvárás, így is teljes mértékben boldogak lehettek.

2015. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na lám, csak nem olyan bonyolult, amit kérdeztem. :) Úgy foglalnám össze a kérdést, ahogy a kiírás végén is: Mi a véleményetek az ilyen helyzetről, és hozzáállásról, aggodalomról, valamint van-e valakinek hasonló élménye, tapasztalata, meglátása.

Köszi!


Persze jöhetnek továbbra is a különböző vélemények, meglátások.

2015. okt. 28. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban érdekes a fogalmazásod, de én megértettem!

A szex nem csak a dákó bedugásáról, és elsütéséről szól, ujjazás, nyalás, de ezeket szokni, gyakorolni kell, nem megy egyik percről a másikra! De nem kell végigkefélni a várost hogy jó lehessen, hanem csak odaadónak, nyitottnak, és szexéhesnek kell lenni!

2015. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!