Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdő vibrátor?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő vibrátor?

Figyelt kérdés

Eljutottam oda, hogy szeretnék magamnak egy-két játékszert. Egy 11cm-es, selyem, bordázott vibrátort választottam, de nem tudom, mennyire lehet érezni a bordákat? A hüvelyem nagyon érzékeny, és nem vágyom semmiféle “extra stimulálásra” (mint pl a bizsergető síkosítók... borzalmas!)

Viszont elvileg azért menő a borda, mert megtartja a síkosítót, ilyen szempontból meg nagyon tetszik.


26/N



2020. júl. 11. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen a selyem, én kiválasztottam egy nagyon jól kinéző, hajlítható dildót. Kibontottam nagyon erős szaga volt majd megfulladtam tőle PVC anyagú volt és ftalátos ami egészségtelen anyag ami otthagyja a szúrós szagát amihez hozzáér.

Másodszorra rendeltem ftalátmenteset szilikon anyagból. Hát nem kifogtam ugyanazt a gyártót.. ugyanaz a szag csak nem annyira durván és illatosítva van gyárilag hogy elnyomja az erős szagot.

Az a lényeg hogy ne válassz egészségtelen anyagból készült terméket, itt egy link ahol kapsz hasznos tippeket:


[link]

2020. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 11. 14:33
 3/5 A kérdező kommentje:

Róla van szó


[link]


De őt is néztem


[link]

2020. júl. 11. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első jobban tetszik, szerintem anyaga is rendben van mindkettőjüknek. Válaszd amelyik kényelmes neked, meg ha egyedül te fogod használni nem pároddal akkor ki tudod vele tapasztalni mi és hogyan jó neked.
2020. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Még alszom rá 1-2-t.

Egyenlőre csak magamnak tervezem, mert utálom, hogy fáj.. hátha ezzel hozzátudnék szokni.

2020. júl. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!