Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mennyire számít nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít nagy dildónak kezdőként? (lent)

Figyelt kérdés

Hossz: 15,2 cm

Vastagság: 3,8 cm


A végén vannak herék és tapadókorong.

1 perc alatt simán belém ment tövig. Emiatt gyanús, hogy ettől hosszabbat/vastagabbat kéne vennem gyakorolni, nem?


Milyen lenne az ideális?



2019. okt. 5. 01:42
 1/9 anonim válasza:
75%
Abszolút nem nagy,ez egy átlag péniszméret,de ha ilyen könnyen elbírtál vele,kacsingass a 18/6 felé.
2019. okt. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Ez pont az ideális, kis hazánkban kicsi az esélye, hogy nagyobbal találkozz, de van ennél nagyobb is, csak menj el egy sexshopba! (Mellesleg nekem is ekkora)

Remélem, segítettem!

2019. okt. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Inkább a vastagság a kérdés mint a hossz. Valahol 4,3-4,5cm vastagság között van a határ a legtöbb embernek. Afelett már szükség van tágításra, "gyakorlásra". 4cm alatt azért még bőven biztonságos kezdőknek is.

Az is hozzátartozik a történethez, hogy a legtöbb valódi sem vastagabb ennél. De mint mindenben itt is vannak kivételek (akár 6cm körül is). Szerintem nem feltétlenül szükséges nagyobbal "gyakorolni". Ha mégis ez a cél akkor inkább a tágításra koncentrálj elsőre. Pl plugokkal. A formája miatt könnyebben skálázható a vastagság és mindig tudni fogod hol a határ. DE nagyon fontos a fokozatosság és a megfelelő higiénia.

2019. okt. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor anál plug-ok és egyre nagyobb dildók kellenek?


És hogy épüljön fel egy ilyen gyakorlás?

Kezdjem a mostanival aztán mindig egy egyre nagyobbat toljak be pl 5 percenként?

2019. okt. 5. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha élvezed így, minek nagyobb? :)
2019. okt. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gyakorolnék, hátha sikerül egy nagyobb farkú sráccal valamit összehozni. :)


(Meg nekem is nagyobb farkam van azért ennél és uni vagyok. Hasonló helyzetben én is örülnék ha mindenre készen állna a partnerem.)

2019. okt. 5. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A hossza már elég, de nem elég vastag. Én 4,5cm vastaggal kezdtem elsőnek. (Fétisem a nagy méret).

Vegyél vastagabbat, ha pedig szűk vagy hozzá, szerezz be a tágításhoz egy butt-plug-ot.


24/F

2019. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én 15cm 1,5cm vastaggal kezdtem, hosszra sokat birok, a zuhanycsőből felmegy 50cm. de a 18cm 3,5cm vastagságú dildó nagyon nagyon szenvedősen ment fel 16 17 évesen. mivel nincs sok ilyen cuccom igy azóta nem nőtt a méret ami felmegy.

18F bi

2021. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szamit nagynak en sokal nagyobbat hasznalok 39/6.8 de volt mar nagyobb is bennem. Szoval biztos menne a nagyobb is ha szeretned csak elsonek probald le valami massal hogy mekkorat elveznel legjobban.


28/F

2022. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!