Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyesen cselekedtem most? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekedtem most? /F

Figyelt kérdés

A baratnom akivel kb 3 eve vagyunk egyutt, nemreg bevallotta hogy tobb mar tobb napja kivanja az egyik csavo ismeroset es bantja nagyon a lelkiismeretet, bocsanatot is kert miatta, es sirt is mikor elmondta.


Azt mondta igazsagtalannak tartja ezt az egeszet, mert meg mindig engem szeret, de szexualisan meg mast kivan es nem birja kiverni a fejebol es mondta h szerinte en nem ezt erdemlem.


Probaltam megnyugtatni, mert azt mondta azt hitte hogy nagyon meg fogok haragudni emiatt.


Kerdeztem hogy hogy kezdodott az egesz, es mondta hogy ez a csavo egy regi ismerose, es ra irt par napja, es probalta ugymond elcsabitani.


Megmutatta a baratnom a teljes beszelgetesuket az elejetol, es a baratnom visszautasito volt vele minden flortolesnel, es mondta h baratja is van stb, de a csavot nem erdekelte es tovabb folytatta es szinte manipulalva probalta elcsabitani.


Elvileg a kozepe fele izgult fel ra hirtelen nagyon a baratnom, de ezt probalta nem kimutatni fele, es meg mindig visszautasito volt, de azota nem birja kiverni a fejebol es csak ot kivanja eszmeletlenul.


Mondta hogy nem akarja hogy olyan baratnom legyen aki nem erdemel meg engem, ezert nem kell vele egyutt lennem, de megbeszeltuk hogy ugyanugy egyutt leszunk csak kotelezettsegek nelkul amig ez el nem mulik neki.


Azt mondta addig nem lesznek elvarasai felem, es hivatalosan nem vagyunk egyutt de ugyanugy talalkozunk minden nap mint mikor egyutt voltunk.


De szex az nem volt azota.


Azt mondta nagyon remeli hogy elmulik ez hamarosan es minden a regi lehet.


Miutan vegigmutatta a beszelgeteset a csavoval, teljesen atazott rajta a bugyija, mert annyira izgatta. De nem akart utana szexelni.


Azt mondta emberileg utalja ezt a csavot es tiszteletlennek is tartja azert mert nem allt le.


Mondtam en is neki hogy latszik h csak manipulalni probalja ot, es mondta h tudja o is, de nem birja iranyitani a vagyait.


Eloszor azt mondta nem fog vele lefekudni, de aztan en beszeltem ra hogy inkabb tegye meg, es elje ki magat, es akkor ez a feszultseg belole el fog tunni.


Azt mondta nekem h szerinte az a csavo egyaltalan nem erdemli meg h lefekudjon vele, viszont mondtam ha ennyire kivanja ne foglalkozzon most inkabb semmivel.


Es nem volt nehez rabeszelni, tegnap nalam aludt es ma reggel tolem indult el a csavohoz.


Tegnap irt ra elottem a csavora h megis at szeretne menni hozza.. a csavo csak orult neki.


Es kb egy oraja nala van mar, de azota nem irt, mondta hogy amig ott lesz nem nagyon fog irni.


En igazabol orulok neki h most vegre kielheti a vagyait a baratnom, mert nagyon lattam h vagyik ra, emellett nekem a cuckold is bejon, szoval ez meg izgato is szamomra.


Szerintetek helyesen tettem h rabeszeltem?


Ez meg volt beszelve h nem tudjuk mi lesz a kapcsolatunkkal utana, de mondtam h ezt mindenkepp elje ki mert csak folosleges feszultseget hagy benne.


De mondta h fix hogy belolem nem fog kiszeretni emiatt..


2020. júl. 11. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Na, majd írd már meg, hogy mi volt. 😀
2020. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj már meg írni ember, mert szenvedés volt végigolvasni.
2020. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha téged is izgat akkor kicsi a baj. Meglátjuk a lány/nő hogy fog hozzá állni vagy lehet innentől megváltozik minden.

Nem tudom hány évesek vagytok. Ha mégis véget érne a kapcsolat,még lehet más barátnőd is az életben. Akinek tetszene ez a cuckold is. :D

2020. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. 2, az ekezetekkel volt a baj vagy a megfogalmazassal? Megprobalok odafigyelni rs legkozelebb
2020. júl. 11. 09:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem erre a megoldó mechanizmus az lett volna, hogy akkor minél több időt töltök a párommal, programok, szex, csábítsuk el újra egymást. Ha annak az idegen hülyegyereknek sikerült, neked is ment volna.

Tehát minél jobban próbáltam volna összerántani magunkat.


Így úgy érzem ezzel a megoldással a lány csak mégnagyobb eséllyel kezd majd kötődni a másik fickóhoz, nem mertem volna megkockáztatni ezt én.


De ne legyen igazam.

2020. júl. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót szexelnek akkor ne lepődj meg ha ez tartani fog egy ideig. Nem lesz neki elég az egyszeri alkalom. Lehet hogy 1 hónapig vagy tovább hozzá fog átjárogatni szexelni és veled nem lesz semmi szex csak lelkizés.

Látod h már most ez a helyzet. A másik csávót kívánja és hibába nedvesedik be nem adja már most sem magát oda neked.

Ha a csávó tényleg nagy kan és jobb az ágyban mint te akkor ne reménykedj h a bnőd a közeljövőben lefekszik veled.

2020. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
visszatalálós, kíváncsi vagyok a sztorira :D
2020. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, mi volt végül?:)
2020. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!