Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet növelni az aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet növelni az aktus időtartamát?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég vesztettünk el a szüzességünket. Eddig két alkalommal szeretkeztünk és mindkét alkalommal túl korán mentem el. Ami körülbelül 5 perc volt. Emellett miközben pettingeltem magától megtörtént ugyanez.

Valaki tudna segíteni, hogyan tudnám növelni az időtartamot?



2020. júl. 11. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Többet kényeztesd orálisan és csak akkor hatolj be, ha már nagyon fel van izgulva. Így ő is gyorsabban el fog menni.

Amúgy meg minél többet szexeltek, annál kevésbé leszel érzékeny és tovább fogod bírni. Ez nem oldható meg egyik napról a másikra, idő kell mire összehangolódtok.

Nagyon ritka, hogy a kapcsolat elején két ember azonnal passzol szexuálisan. Meg kell ismerni egymást, mire hogyan reagál a testetek, stb.

2020. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Szegény lány...

Első alkalommal a lány szólt hogy most már elmehetek. Addig szexeltünk ameddig csak akarta.


Hát igen, a szexhez fel kell nőni. Fejben is.

2020. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta. Legyen sok előjáték. Kényeztesd orálisan, ujjal, stb, izguljon fel rendesen, mire berakod.

Emellett nyilván össze kell szokni, fejben is, fizikailag is, és nyilván egy kapcsolat elején még annyira erős a késztetés, hogy hamarabb vége lesz a dolognak mindkét félnél.


Tapasztald ki, hátha van olyan póz, ami neked nem annyira izgató, hogy egyből elmenj, neki viszont igen.

2020. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint már említettem előjáték közben is elmegyek úgy hogy hozzám sem ért, csak nyelvvel vagy ujjal kényeztetem
2020. júl. 11. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor ez fix nem szervi dolog, szexuálpszichológust érdemes lenne meglátogatni.
2020. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoktál maszturbálni?
2020. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12 éves koromtól napi szinten maszturbáltam
2020. júl. 16. 08:24
 8/9 A kérdező kommentje:

De pár napja megpróbáltam szüneteket tartani mikor már majdnem elmentem és valamilyen szinten bevált. Csak annyi hogy aktus közben vagy 5x mentem el

De nem lankadt le egyszer sem

2020. júl. 16. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
hű..
2020. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!