Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, mit gondoltok arról, ha egy nő egy egyszeri kaland után össze akar bújni veletek?

Figyelt kérdés
Szóval ha közvetlen szex után hozzátok bújik, mellkasotokon fekszik, átölel, simogat? Illetve ha úgy adódik, hogy együtt is alszotok utána, akkor hozzádbújva alszik? Én nagyon bújós vagyok, igénylem, hogy hozzábújjak a férfihez utána is, de mindig (nem mintha sok példa lett volna egyéjszakás kalandra:D) felmerül bennem, hogy a férfi mit gondol, nem érti-e félre, neki is jó-e így, akár igényli-e.
2020. júl. 11. 14:52
 1/10 StevenUp ***** válasza:

Nekem jól esne, nem tartanálak furának.

Neked nem lenne fura az hogy 30 fokban egy kiadós testmozgás után összeér a pucér testünk? :D


Ha neked belefér akkor a pasinak is :D

2020. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én akkor is szeretem érezni a másik testét, hozzábújni, ha mindketten full izzadtak vagyunk és ömlik rólunk a víz. :D
2020. júl. 11. 14:56
 3/10 StevenUp ***** válasza:

Akkor semmi gond nincs.

Van kedved enni egy fagyit? :D

2020. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi, de nincs. :D

Azért merült fel bennem a kérdés, mert az szerintem alap, hogy azzal, akit szeretek, komoly kapcsolatnál összebújunk, de mióta vége lett a kapcsolatomnak 3 férfival voltam együtt, mind csak kaland, és elég vegyes tapasztalataim lettek e téren, nem tudom, mit gondolhattak.

Az első viszonozta, ő is bújt hozzám, tök jó érzés volt.

A második nem szólt vagy csinált semmit, csak feküdt és "tűrte" hogy én öleltem, bújtam. Szerintem egyáltalán nem bánta, de ő maga nem egy bújós típus, vagy csak kivolt épp, vagy nem tudom. :D

A harmadik esetben meg iszonyú meleg volt és mindketten vizesek voltunk, én hozzábújtam, szegény így is fel volt forrva, nem nagyon bírta, hogy fekszek rajta félig, meg a hajam is kb. rátapadt a testére, minden csupa izzadtság meg egyéb testnedvek, ezért felállt és inkább ácsorgott a szoba közepén, csak ne érjen hozzá senki és semmi. :D

Kíváncsi lennék, melyiknek mi járt a fejében, zavarta-e őket, az utolsót cska a meleg maitt vagy amúgy is stb.

2020. júl. 11. 15:07
 5/10 StevenUp ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.

Te három különböző habitusú pasival voltál együtt de rajtuk kívül kapásból tudnék mondani még 3 különböző pasit különböző típussal.

Az alkalmi dolgok ezért zsákbamacskák, mert sosem tudhatod hogy pontosan mit kapsz, csak reménykedsz hogy jó lett.


Én pl személy szerint imádom ha szex után a nő beterít a hajával és "egyéb testnedvekkel" és én is közelítek így felé, és én is beterítem a hajammal (mert nekem sem rövid)

Elképzelhetőnek tartom hogy valós reakciókat kaptál tőlük, hiszen ez nem olyan dolog ahol érdemes kamuzni. Főleg ha tudják hogy megkapták amit akartak.

Hosszútávú kapcsolatban meg ennél cifrábbakat is meg lehet ejteni, igazából rajtad múlik hogy mit szeretnél, mert ennek alapján valasztassz partnert.

Mindig a nő választ és sosem lehet nálatok tudni hogy valaki miért kap, vagy éppen miért nem kap esélyt.


<szomorú és megható ámde férfias szipogást képzelj ide a visszautasításod miatt a részemről>

2020. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem jól esne. Én is bújós vagyok. De azt szeretem a legjobban ha rámfekszenek szex után és simizhetem a csajt.


29f

2020. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó ötlet.
2020. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Miért?
2020. júl. 11. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kimondottan örülnék egy ilyen nőnek! Bár én már egy idősebb (még potens) pasi vagyok!
2020. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Á.Zoli ***** válasza:
A nők általában bújósak. Szerintem normális érzelmi reakció. 😊
2020. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!