Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ti a csókolózásba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti a csókolózásba vagy a szexbe mentek bele könnyebben? Melyik a komolyabb dolog szerintetek? (NEM párkapcsolatra értem a kérdést, hanem egyszeri (vagy esetleg többszöri) alkalomra)

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, hogy a csókolózás intimebb/romantikusabb dolog, és csak kapcsolatban csinálná, viszont szexben esetlegesen benne lenne kapcsolat nélkül is. Mások viszont azt mondják, hogy csók bárkivel, de szex csak kapcsolatban.


Kinél hogy működik ez a dolog?


(Természetesen szimpatikus, rendes, kinézetre is bejövős fiúról/férfiról lenne szó. És NEM párkapcsolatról beszélek, hanem csak egyszeri/néhányszori alkalomról)



2017. jún. 10. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Elárulok egy titkot: mindkettőbe belemennek egyszerre kapcsolat nélkül is...
2017. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kicsit félve írtam ki a kérdést, tudtam, hogy fognak ilyen válaszok érkezni rá, mint az 1-es.


De most legyetek szívesek fiúk/férfiak, ne írjatok ilyeneket, most itt nem erre lennék kíváncsi, hanem tényleg a lányok/nők válaszára.

2017. jún. 10. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a csók nem egy olyan jellegű dolog azért amit kapcsolaton kívül nem tehet meg az ember. :) A szex mar mas. Ha nagyin ugy alakulna, hogy valakivel izzik köztünk a levegő, es elcsattan egy csók, hat istenem. De szex kizárólag csak kapcsolatban. Anno lázadó kamasz eveimben nemi alkohol hatására még 1-2 lányt is lekaptam buliban. A szex megis sokáig váratott magara, holott lett volna ra lehetőségem, csupán szerintem ahhoz tényleg egy megfelelő Szemely kell, aki iránt erez is az ember valamit.
2017. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen csók.

Amúgy meg van olyan szituáció, amikor ki sem lehet kerülni, pl. egyszer voltam koncerten, és egy pasi, akit akkor ismertem meg, kerülgetett, aztán egyszer csak lekapott. Udvariasságból belementem egyszer, de aztán lekoptattam. Nem jelentett semmit.

Ugyanez szexről nem mondható el (nekem), na meg ott nincs olyan, hogy valaki csak úgy "bedugja", felkészületlenül.

2017. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* Bocsi, szóval a szex a komolyabb dolog.
2017. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam mind érzelmi, mind szexkapcsolatban alap a csók. Illetve nekem soha nem kellettek érzelmek a szexhez. Ha megismertem valakit és éppen úgy alakult, akkor vágy kellett a szexhez, nem érzelmek.

Most már évek óta párkapcsolatban élek, de korábban voltak szexkapcsolataim. Szóval ha csók volt, szex is volt, vagy ha szex volt, csók is volt.

Viszont nyilván volt olyan srác, még egész fiatalabb koromban, akivel megvolt a csók, de aztán nem igazán illettünk egymáshoz, így sem kapcsolat nem lett belőle, sem szex.

2017. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha random ember, akkor egyikbe se. ha látnám értelmét, hogy lesz kapcsolat, akkor egye fene, csókoljon meg,de nem fogom viszonozni. a szexel meg nem sietek, sőt, kerülöm, amíg lehet
2017. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!