Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, véleményeznétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, véleményeznétek a testem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy vékony lány, sajnos van rajtam bőven felesleg. Érdekelne néhány vélemény, kinek mennyire sok ez, ki mennyire talál kövérnek, kinek mennyire taszító, vagy még az elfogadható kategória, esetleg valakinek vonzó. Elképzelhetőnek tartjátok-e, hogy egy ilyen lánnyal együtt legyetek akár egy alkalomra, akár hosszútávon (ha a személyisége megfog)?

A minőségért bocsi, ennyire képes a telefonom:

[link]

Írjatok kort is, ha lehet.

A normális véleményeket előre is köszönöm, akár pozitív, akár negatív.

Nem keresek szexpartnert, az ilyen irányú üzenetektől kíméljetek.


2020. júl. 11. 16:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%

Molett vagy, nem kicsit, nem nagyon. Ha lakatlan szigetre kerülnénk csak mi ketten, akkor pár hónap alatt csinos alkatú nővé formálnálak.


43F

2020. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Ez igaz, #8 és #9, de nincs nő, akinek nem lenne megnyugtató, hogy szexi a teste. Könnyebb úgy elfogadnia magát, ha azt is érzi, hogy kivánatos, rózsaszínűbb a világ, és mindenkihez kedvesebb az, aki elégedett a külsejével (is).
2020. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Ízlés dolga.

Nem mondom, hogy téged néznélek meg legjobban a strandon, de ha egyébként szimpatikus a személyiséged, akkor a testeddel nem lenne gond. Semmiképpen ne szégyenkezz azért, hogy nem a mai divat szerinti testalkatod van, fogadd el magad így, sokan szeretik a molettebb nőket. Nekem sem tetszettek soha a sovány alkatú lányok. Nincs mit fogni rajtuk. :)


Ellenben ha rásportolnál erre a testre, akkor bizony utánafordulós lehetnél, a popód nagyon rendben van :)

2020. júl. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja, és 23. (#13 vagyok)
2020. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

Szia!

Azt meg kell jegyeznem hogy a fotó borzalmas. Főleg ezzel a hátter kisatírozással, mert torít az alakodon, elviszi a szemet.

Tényleg nem vagy vékony lány. Van rajtad némi felesleg, de nem folysz el azért. Itt ott, főleg a hasad ki van párnázva, de nem annyira vészes.

Én ezt átlagosnak vagy teltnek hívnám.

Egy alkalmasra akkor kellene hasonló alakú lány, hogyha valami mással felcsigázná a fantáziámat és odaadó lenne a szexben.

Akkor viszont nem tartana vissza semmilyen szinten.

Párkapcsolatra kicsit neccesebb, de ugyanezt mondom plusz még személyiségben és érdeklődésben is kellene passzoljunk. 28F

2020. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Ha az érdeklődésünk, a természetünk illene egymáshoz, és persze szexuálisan is összeillenénk, akkor örülnék egy ilyen nőnek! Tartósan, hosszú távon, rendszeresen, akár véglegesen is!
2020. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%

elég husis vagy, de nekem az ilyen alak vonzó

a férfiak nagy részének nem vagy az ideálja, de ne is akarj megfelelni mindenkinek :)


volt nálad husisabb barátnőm és partnerem is


27F

2020. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%
"Írjatok kort is, ha lehet." Ez az ami részedröl is kivánatos lett volna.
2020. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%
Nincs vele gond, jó ez.
2020. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon szexi vagy!!!!!
2020. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!