Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, véleményeznétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, véleményeznétek a testem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy vékony lány, sajnos van rajtam bőven felesleg. Érdekelne néhány vélemény, kinek mennyire sok ez, ki mennyire talál kövérnek, kinek mennyire taszító, vagy még az elfogadható kategória, esetleg valakinek vonzó. Elképzelhetőnek tartjátok-e, hogy egy ilyen lánnyal együtt legyetek akár egy alkalomra, akár hosszútávon (ha a személyisége megfog)?

A minőségért bocsi, ennyire képes a telefonom:

[link]

Írjatok kort is, ha lehet.

A normális véleményeket előre is köszönöm, akár pozitív, akár negatív.

Nem keresek szexpartnert, az ilyen irányú üzenetektől kíméljetek.


2020. júl. 11. 16:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem szexi vagy, nekem bejönnek a molett nők.


27F

2020. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%
Még belefér a jobb kategóriába.
2020. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Picit nagyobb cicikkel istennő lennél.
2020. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Tényleg elég husis vagy, de sztem elfogadható, hosszútávúnál én meg nem az alakod miatt szakítanék.
2020. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ez már sok. Ha nagyon szép arcod van, akkor egy egyéjszakás talán még beleférne.
2020. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
57%
26 vagyok hasad picit nagy de a feneked az nagyon tetszik, én nem mondanék rád nemet :)
2020. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Van derekad, melled, gömbölyű a csípőd, kerek a popsid, nem vagy hurkás. Tök rendben van a tested. Gusztusos.
2020. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%

Hány éves vagy?

Arcad hogy néz ki??

Milyen a személyiséged?

Először nekem ez a 3 a lényeg..

2020. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem felesleges más emberek véleményével foglalkozni, mindenkinek más az esete. Akinek a vékony lányok jönnek be, az úgyis leszól, akinek meg nem, annak szexi vagy.

Az a fontos, hogy aki a párod lesz, pontosan ilyen adottságokkal szeressen és fogadjon el. Ahogy te is saját magadat.

2020. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

Van mit fogni tényleg, de nekem valamiért tetszik! Igen eltudom képzelni egy vagy akár több alkalommal is hogy együtt legyünk. Mindenki mást szeret ez az én véleményem, nekem bejön a tested.

F

2020. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!