Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leginkább tinédzser fiúk! Ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább tinédzser fiúk! Ezt nagyon undorítónak tartjátok?

Figyelt kérdés

Először is, légyszíves a bunkók és perverz válaszolók ne írjanak. Nagyon kétségbe vagyok esve. Képet állítólag erről nem csatolhatok,(privátban nem küldök, max egy hozzá hasonló linket.. ) ezért megpróbálom elmagyarázni.

Szóval nekem a puncim szemből elég furán néz ki. Valamiért nekem nem feszes, hanem az a bőrréteg szemből, ami a két nagyajak közt látszik, olyan, mintha egy nagyon picit meg lenne "ereszkedve" és olyan, mintha ráncos is lenne, meg mintha néhány bőr így össze lenne "nyomva"...nem tudom, értitek e.. De remélem el tudjátok képzelni. Plusz még a kisajkam is kilóg. Nagyon félek, hogy ez csak csúnyább lesz... Nektek ez nagyon undorítónak számít? :///



18l



2020. júl. 11. 19:14
 1/8 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Ez nem undorító, de majd te is befogod ezt látni, ha elég érett leszel ahhoz, hogy szexelj.
2020. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden punci szép ami ápolt. Hülyeségek miatt felesleges aggódni
2020. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a kérdést majd azután tedd fel miután pár év múlva szanaszét kefélik a puncidat. Hidd el nem a nemi szerved kinézete miatt fognak rád bukni. Ne agyald túl!
2020. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Es a logos herezacsko szep? De ki szokott annal a reszletnel leragadni? Egy no puncija belul van, es a teste eleg sok reszletbol all.
2020. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem, a kisajkaiddal nem vagy megelégedve. Hát akkor tudd, hogy a fiúk-férfiak többsége azt szereti, ha a kisajkakkal lehet játszani, nyalogatni, lapozgatni, széthajtani. A tapasztalatom az, hogy a tulajdonosa is élvezi. A színe majdnem mindenkinél a széle felé sötétedik, de a belső felülete vonzóan rózsaszínű. Ja, és igen, ráncos, akér fodros is, és ez teljesen természetes! Izgalmi állapotban kicsit megduzzad, olyankor valamelyest ki is simul.

A fiúk herezacskója, farka bőre is sötétebb, mint másutt. És a zacskójuk ráncos! Remélem azzal megbékélsz! ;-)

2020. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, előző vagyok, és nem tnédzser... Baj? De akkor is így tetszett, amikor tinédzser voltam!
2020. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Vannak olyan pasik akik kifejezetten erre buknak
2023. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh vagyis az a saláta punci, becsuknám a szemem közbe akkor nem zavarna úgy.
2023. jún. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!