Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az a mondás, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az a mondás, hogy egy férfit csak egy másik tud elfeledtettni? 20/N

Figyelt kérdés

Egy férfi a közelmúltban átvert.

Több szálat fésült.

Emiatt válogatós lettem,szinte már senki nem vonz testileg,gátlásos lettem, pedig előtte nem volt rám jellemző.

Lelkileg is megviselt, elhanyagoltam a testem, lelkem, mindenem miatta.

Próbálom magam újra felépíteni testileg, viszont a lelki dolgok megmaradtak, és nem merek a férfiak felé közeledni.

Rossz dolog tudom, egy társ mellett könnyebb lenne az élet, csak nem tudom hogy kezdjem újra a pasizást.

Mi a teendő ilyenkor?

Akinek több szakítása volt, attól várom a tanácsokat.



2020. júl. 12. 00:39
 1/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nem, semmivel sem lenne jobb, ha most összejönnél valakivel csak azért, hogy felejts.
2020. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így nehéz lesz, amíg így áll neki a kérdező. Csak tájékoztatásul közlöm, hogy ha valaki átvert, az semmi okot nem ad arra, hogy tönkremenj. Az adhatna okot rá, ha elhitetné veled mondjuk, hogy senkinek se kellenél rajta kívül. Vagy azzal manipulálna, hogy menthetetlenül büdös a szád, és bízna abban, hogy úgyse kérdezel rá másnál, így örökre azt hiszed hogy csak ő "tűr" el téged. De az, hogy arra hivatkozol, hogy valaki átvert, te magad vádolod meg ezzel, és azt mondod hogy "ezért nincs önbizalmad", az egy paradox hasadás az elmédben. Magadban kell rendet tenned, hogy újra nyiss mások felé.
2020. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De szépen leírta a 3-as.

Neked egy új társ sem lenne megoldás.

2020. júl. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez a mondás csak akkor igaz ha párkapcsolat függő vagy.
2020. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfit szeretted, akkor a másikban is őt keresed. A te esetedben, hogy az önbizalmad padlóra került, magadban kell rendbe rakni a dolgokat pasi nélkül. Kapcsolatfüggőségnél feledtet egy új partner.
2020. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell kis idő szakítás után, amíg magához tér az ember, ha komoly volt a kapcsolat számára. Talán próbáld meg, hogy most csak barátkozol, s nem partnert keresel.
2021. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!