Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kellene felhozni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene felhozni a barátomnak, hogy az egyik nagy vágyam a gangbang?

Figyelt kérdés
Évek óta szinte csak ilyen filmeket nézek, fejben számtalanszor elképzeltem már, milyen lenne, hogy egyszerre sok fiú kényeztet. Nem itt keresek hozzá partnert!

2020. júl. 12. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Mond meg neki hogy magyon pervez álmaid vannak es higy szerinte ezek valóra valhatnának e es igy szépen lassan vezeds rá... Es akkor az is lehet hogy neki is bejönne
2020. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nemet mond vagy cserébe ő is akarja majd ugyanezt csak lányokkal.
2020. júl. 12. 08:52
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy te szeretnéd, de ő meg ne akarja másokkal?! Hááát...
2020. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mond el neki nyugodtan, mert a legjobb mindig őszintének lenni. De a válasz tuti az lesz, hogy ha te ezt szeretnéd, akkor ő tuti keres majd mást. Az én csajom is mindig ezzel jön ha egy kicsit "változatosabb" szexet szeretnék, és még csak nem is egy harmadikkal.
2020. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát figyelj nem csak neked lehetnek ilyen vagyaid hanem neki is ha ezt te nem erted meg akkor ez van

Viszont tudod mennyire akarod a gangbanget és akkor ehez mérlegelj...

De mindenképpen mond el neki mit szeretnél mert nem lehet elfojtani a vágyaid örökké szerintem

1es voltam

2020. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na várj csak. Neked van egy vágyad és jó lenne, ha párod nem lenne ilyen beszűkült, szexuálisan nyitott lenne és hagyná egy focicsapatnak, hogy ájulásig kú*janak, de azért nem mered mondani neki, mert jujj akkor ő is elvárná tőled ugyan azt amiért rinyálsz?
2020. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyet nem mondja el, jó hírére kicsit is adó csaj. Bizony a képmutatás minden korban társadalmi norma, civilizált embernek kell mutatni magunkat, miközben aki testileg fitt, az szexuálisan igazi ragadozó állat vágyaiban.


20 éve amikor fiatal voltam, az ilyen csajok laktanya melletti kocsmákba mentek. Jobb alakulatok akkori 20 év körüli sorkatonái minőségibb (külsőre is mutatósabb) férfiak voltak, mint a mai szerződéses katonák (ennek ma már csak szerencsétlen balfaszok mennek). Kimenőre frissen fürödve, borotválkozva mentek. Sokszor előfordult 2-3 ilyen csajt egy tucat katona ápolt le a kocsma raktárában (a katonák fizettek a csaposnak a használatáért). Ami érdekes, hogy jellemzően humán szakos egyetemisták, fiatal diplomások voltak, nem pedig munkásosztályba tartozók (úgy látszik, ők kevésbé tudják magukat függetleníteni, a társadalmi elvárásoktól).

2020. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem önző a kérdező, áh..


Tudod ez olyan játék, hogy amit neked szabad, azt neki is!!

Ja hogy nem tetszik? Nem vagy alkalmas párkapcsolatra, te kiszolgálószemélyzetet keresel.

2020. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezt így simán felhozhatnád, kereshetnél magadnak hozzá 10- 15pasit ha ez izgat, én pedig végignézném szívesen, ahogy lerendez a sok pasi. :)
2020. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Remélem majd dob is a párod ri.banc...
2020. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!