Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az alkalmi szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az alkalmi szexről alkotott véleményeteket melyik állítás írja le leginkább?

Figyelt kérdés

2020. júl. 13. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Erkölcstelen dolognak tartom, nem csinálom, és a többi nőt is elítélem, ha belemegy
Nálam szóba sem jöhet, de ha valakinek ez tetszik, az az ő dolga, csak nekem nem jön be
Nem mondom, hogy sosem tenném/tettem meg, de ahhoz tényleg extrém jó pasinak kell lenni, és akkor sem tartom annyira jó dolognak, mint kapcsolatban
Néha csinálnám/csinálom, nem annyira jó, mint kapcsolatban, de tud kellemes lenni
Ha szingli vagyok, simán belemegyek egy nekem tetsző férfival, tud ez jó lenni
Egy kiadós alkalmi dugás még élvezetesebb is számomra, mint a kapcsolatban szeretkezés
34 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Amint a rövid szavazás is reprezentálja elég eltérő erről az emberek megítélése. Mivel erkölcsileg negatívan áll hozzá a társadalom, még az is az 1)-es opciót fogja bejelölni akinek már előfordult az életében - fúj, fúj, fúj micsoda erkölcstelenség.
2020. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4-et jelöltem, de igazából szexkapcsolatban is a hosszú távú kapcsolatot szeretem.
2020. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg tökéletes normáleloszlást mutatnak a válaszok :D
2020. júl. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!