Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az az állítás hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az az állítás hogy aki napi szinten sexelnek azok sokkal felszabadultabbak és akik pedig csak alig azok pedig sokkal feszültebbek stresszesebbek? És azoknál az embereknél nagyobb eséllyel alakulnak ki betegségek pl Prosztata rák, Szívroham stb?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz.
2018. nov. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akit amúgy nem érdekel a szex, nem központi téma nála, és elvan nélküle, az abszolút nem stresszeli magát ilyeneken. Sőt. Ő jobb helyzetben van, mert nem baszkurálják az agyát a hormonok.

A betegségek kialakulásának meg aztán ehhez tényleg semmi köze

2018. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha egyszer felnőtt leszel, rájössz, hogy nem ebből áll a világ! A családi problémák-mert pl beteg a gyerek-, a munkahelyi feladatok, gondok, otthoni teendők és ugyanazon személlyel való napi rutin, nem ezt helyezi előtérbe.
2018. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Vannak kutatások erről, olvass utána. Nyilván a rendszeres szex jót tesz a testnek, az az egészséges.

Azt pedig szerintem itt mindenki megfigyelte már, hogy pl. a b-szatlan nők mennyire házsártosak, kötözködők és a viselkedésük 180°-os fordulatot vesz, ha végre bepasiznak/ki vannak elégítve. Amióta én is aktív szexuális életet élek, állítólag rajtam is látszik, hogy többet mosolygok, nyíltabb vagyok, szebb a bőröm.

2018. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem a szexhiany miatt olyanok... Hanem h a pasijuk szarik rajuk.


Amugy nincs alapja.

Minden a szemelyisegen mulik van akinek eleh heti 1szex es nyugis masnak meg napi 5 kell.

2018. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkáb azok feszültebbek, stresszesebbek, akik a munkahelyi gondok mellett a magánéletükben is problémákkal találkoznak és elfelejtik meghúzni a határt, elfelejtenek a szabadidejükre is időt tölteni a pénz helyett. Ez persze kiütközik abban, hogy nincs szex sem..
2018. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös, már akinek van pasija... A szexhiány észrevehetően frusztrációt okoz.
2018. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!