Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire zavaró az férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró az férfiak, ha nőként nagyon gyorsan és túlságosan nedvesedem?

Figyelt kérdés
Állítólag ez nem minden nőnél van, hogy ennyire gyorsan nedvesedik és ilyen mértékben. Ez zavaró tud lenni? Nem tudok elleni mit tenni igazán...

2020. júl. 13. 20:19
A kérdező szavazást indított:
Zavaró
Egyáltalán nem zavar
Örülök neki inkább, jobbá teszi a szexet
58 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem is kamu😅
2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy túlságosan nevesedsz. Mintha egy fiú arra panaszkodna, hogy amikor a lánnyal van, túl keményen áll a farka...
2020. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg ezt mondta több férfi, hogy én túlzottan nedves vagyok és nagyon gyorsan. Más nőnél rá kell segíteni és nem lesznek ennyire nedvesek alapjáraton sem.
2020. júl. 13. 20:36
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy , hogy ilyenekre kell rákérdezned? Tényleg érdekel.
2020. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Imádnálak!

48+Ffi

2020. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es miért ne kérdezhetném meg? Én is meglepődtem a visszajelzésen, azt hittem, hogy minden nőnél ez van. Erre közölték, hogy nem, ill. egyikük mondta, hogy zavaró ezért nincs is orál egyáltalán.
2020. júl. 13. 21:13
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
zavaró? előny,izgató.f
2020. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
Én egyik korábbi fiúmtól azt hallottam, hogy zavaró neki, mert tompítja az élményt. Jobban szereti, ha nem annyira nedves, jobban ingerli a "súrlódás" által. Ilyen is van.
2020. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem lefetyelni a pussy juice-t :)
2020. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem zavaró, hanem a legtöbb férfinek inkább bók! Azt érzik, hogy "húúúú ilyen hatással vagyok a csajra hogy máris csurom nedves". A férfiak amúgy is imádják a nedves p.ncit. Szóval ez nem gond, hanem nagyon is jó tulajdonság, őrizd is meg :)
2020. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!