Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már voltam Fleshlightel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már voltam Fleshlightel, akkor mondhatom majd a jövendőbeli csajomnak, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Mert szerintem, ha azzal kibirok 50 percet nő sem lesz probléma.

2020. júl. 14. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus incel gondolkodás. Közöd nincs a szexhez meg a nőkhöz sem :D
2020. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Most lehet buta leszek, de mi az a Fleshlight? ^^”
2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Gondolom olyan, mint a nő. 😀
2020. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség...attól még szűz vagy...
2020. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tisztelt egyes na és ha ilyen 600 ezer forintos szexbabát írtam volna? Szerintem aki azzal kibir 50 percet miért ne birná nővel??? Olyan hülyeséget tudtok mondani néha...
2020. júl. 14. 11:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz akár milyen babával vagy használhatsz bármilyen segédeszközt attól még szűz maradsz nem változtat semmit ezen
2020. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha drágát veszel biztosan lehet teljesen hasonló minőségből, ennyiből vehetsz babát is. :D De a jövőbeli barátnőd vagy rád mosolyog, vagy kinevet, legrosszabb esetben el is hagy ha ilyen butaságot mondasz neki.
2020. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A fleshlightot nem kell kielégíteni, felizgatni.

Ha méretben nem jó veszel másikat, nem aggódik a fogamzásgátlás miatt és nem szól ha kellemetlen amit csinálsz.


A saját testedet kiismerni persze jó, de ez önmagában még nem szex.

Sőt, attól hogy 50 percig edgeled magadat otthon "tét nélkül" még nem jelenti azt hogy élesben is meg fogod tudni ezt csinálni.

2020. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy kibír vele? Egy élettelen dologgal nem szexelsz, csak a farkadra húzod azt csinálsz vele amit akarsz. Egy nő egy másik lény. Nem fogod kibírni 50 percig, 5ig se.
2020. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha simogattam már kitömött műkutyát, akkor mondhatom, hogy jó kutyatartó lennék? Mondhatom a menhelyen, hogy volt már kutyám? (és persze jót is játszottam vele)
2020. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!