Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A spermicid mennyire biztonság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikotrot kérdése:

A spermicid mennyire biztonságos? Gondolom nem ad 100%-os védelmet. És milyen hatással van a jövendőbeli énemre? Tehát utána lehetek még termékeny, és ha igen, csökkenti-e a nemzőképességem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A spermicidben az a jó, hogy feldugod, mint egy tampont, aztán szeretkeztek, ez a cucc pedig megöli a kis genyákat.

Nem tudom mennyire biztonságos :(

Nincs semmilyen befolyással a nemzőképességedre, nem tartalmaz hormont, nem álmosít, nem leszel tőle hisztis, nem történik semmi ilyesmi.

Különben a legtöbb koton is ezzel van bevonva, arra az esetre, ha elszakadna, bár az elég kevés mennyiség.

Én használtam már, egyetlen rossz tulajdonsága, hogy HABZIK Nagyon síkossá válik tőle a dolog, és azután folyik ki belőled. Volt, hogy felöltöztem, mentem haza, és elázott a bugyim :D

De ha lemosod aktus után, akkor kevésbé hatékony, szóval én felrakok utána egy tampont, és kész.

2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Összehasonlító táblázat a hatékonyságról.


A spermicidek nem befolyásolják a későbbi termékenységet, hiszen nem hormonális készítmények. Úgy értelmezem, pasi vagy, akkor meg pláne semmi nem történik. Miért csökkentené a nemzőképességet?!

2011. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a válaszokat. És köszi a linket palm :)
2011. jún. 20. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2011. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a Pharmatex-et próbáltam már nem egyszer...hormonmentes, így nincs hatással a nemzőképességedre. Amikor ezt használtam, a srác mindig bennem ment el, és nem lett semmi gáz. Eleinte én is paráztam, hogy mi van ha nem biztonságos, félve vártam, hogy megjöjjön. De amikor már egy egész dobozzal elhasználtam, és nem lett semmi bajom, rájöttem, hogy megbízható. Nem tapasztaltam semmi mellékhatást, az utolsó pár szem alatt éreztem, hogy egy picit csíp, de aktus során észre se vehető. Szóval én csak ajánlani tudom. A fiúnak se okozott semmilyen kellemetlen érzést. De ezt ki kell próbálni, mert emberfüggő, hogy kinél milyen mellékhatása van.

Sok Szerencsét!

2011. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!