Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira könnyű becsajo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira könnyű becsajoznia egy nagyon szexi pasinak, hogy szinte megerőszakolja több nő is elég hamar?

Figyelt kérdés

Gondolok itt partikra pl mikor a kis tini csaj tombol a hormonoktól és úgy lecuppant egy ilyen szexi pasit, hogy annak még a szemgolyója is kiesik. Aztán melóban ahol ezt a szexi pasit beteszik dolgozni a sok kiéhezett 35 feletti nőhöz és ezek sokszor csak az alkalmat várják mikor nyalassák ki magukat durván a nagy farkú kandúrral.


Tényleg ilyen könnyű csajoznia egy fullos pasinak mint mondjuk Brad Pitt volt fénykorában, C Ronaldo, David Bechkam, Justin Bieber meg a többi álom pasi (köztünk élő civil ismeretlen álom pasiknak is)?



2020. júl. 14. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez pont így megy, ahogy leírtad.
2020. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így szoktam igen
2020. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
97%
Nem tudom melyik csatornát nézed, de jó helyen vagy, ez a valóság!
2020. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A nőknek kizárólag a külső számít, így egy nagyon jóképű férfinak úgy kell levakarnia magáról a nőket, míg egy átlagos külsejűnek vért kell hugyoznia, hogy szóba álljon vele egy nő.
2020. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez a szomorú ebben a világban, hogy tökmindegy, milyen eg hulladék ember valaki, ha jól néz ki, fürdik a puncikban és az elismerésekben, ha pedig csak egy átlag Jóska, lehet akármilyen jó fej, rendes ember, sünt kell xarnia egywtlen lehetőségért is, ami rendre kudarccal végződik, még mielőtt eldurranhatna a pinàban.
2020. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én az intelligenciámmal hódítok: ha kinyitom a számat, akkor 4-5 mondat után lucskosan szánkázik le a csajok bugyija a lábuk szárán!
2020. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg így van.
2020. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

C Ronaldónak, J. Biebernek és a valódi sztároknak tényleg ennyi. Sőt még ennyi sem, ott állnak koncert után a csajok az öltöző előtt csakhogy a sztár hozzájuk érjen. A pályájuk elején nehezebb volt egy kicsivel, de ha megpörgették a slusszkulcsot akkor máris ugrott pár golddigger. Erre meg azt mondom, dugja az ezeket a haszonleső csajokat akik erre vágyik. Nekem a normális nők jobban bejönnek.


Ja amúgy... van egy barátom, hááááát nem egy Adonisz, nagyon nem az. Viszont olyan dumája van, hogy szinte bármelyik nőt kidumálja a bugyijából. Ha neki megy, akkor másnak miért nem?

2020. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt a f@szságot😂😂😂😂
2020. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!