Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik gyantáztatjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik gyantáztatjátok ott lent! Szereti a párotok? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Az egészet teljesen leszedetitek?

Mennyi időt vesz igénybe? Teljesen meztelen kell lenni a kozmetikus előtt? Fenék körül is leszedi?

Tényleg tükörsima lesz? Nem maradnak kis "pöttyök" annak helyén ahol a szőr nő? Milyen időközönként jártok?

Párotok szereti? Vagy említette már, hogy jobb, mintha csak borotválnátok?


Bocsi a sok kérdésért előre is köszi a választ:)


2020. júl. 14. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én le akartam szedetni, de sajnos menstruáció miatt vissza kellett mondjam utolsó pillanatban. (Máshol viszont gyantáztatok)

Nem kell meztelennek lenni, elég csak odalent, de olyan is van, aki megengedi, hogy az alsónemű rajtad maradjon vagy az egyszeri használatos bugyit. Leszedik igen mindenhol.

Nekem nem problémás a bőröm, viszont sosem marad sehol pöttyös(bár ott lent biztosan érzékenyebb).

Szőrtől is függ, de 3-4 hetente ideális járni. Nemem valaki azt mondta egyszer, hogy úgy az ideális, ha menstruáció után méssz és akkor amire már kicsit jobban megnőne, újra meg is jön a menzeszed és utána újbol lehet leszedetni(ha ez így érthető). :)

Azzal viszont számolj, hogy nem egy olcsó dolog, itt nálunk 3-4000 Ft körül van egy ilyen alkalom.

Jajj, ha beírod youtubera, hogy intim gyanta, találsz hasznos videókat, sőt, konkrét intim gyantázós videó(!!!) is van fent.

2020. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Lehetsz teljesen meztelen is. De ha szégyenlős vagy kaphatsz egy papír bugyit. Elől és hátul is teljesen csupaszra gyantáztatom, az ánusz környékét is. Én speciál bugyi nélkül gyantáztatok. Sok ilyet lát kozmetikus, és neki is ez van. Ez a munkájához tartozik.

Kb 6-8 hetente szükségeg ismételnem. Lényegesen jobb és tartósabb mint a borotva. Az eredmény össze hasonlíthatatlan. Kb. 5 éve járok, azóta ritkább, vékonyabb és puhább a viszanövő szőrzet. Gyantázás után teljesen tüköt sima lesz! A kezelés max 30 perc. Nincs semmilyen nyoma, persegés kipatogzás és egyebek. Kezelés után kapsz egy kis tégely krémet és bőrradírt, amit a kövezkezö kezelésig heti kétszer-háromszor ajánlott használni. Ja és hogy a böröd probléma mentesen megnyugodjon ott egy napig nem ajánlott a szex. Egyébként a férjem teljesen meg tud bolondulni, imádja! Nem mellesleg 3 éve ő is jár velem, és szintén gyantáztat. Az eredmémy fenomenális, így önfeledten belefeledtkezem és is az ő kényeztetésébe.

2020. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baratnom gyantaztatja . Mindig mensi utani napokon megy . Es 1 ciklust ki is bir . Az elso heten nagyon sima utana mar neha elkezd noni egy ket szorszal. De nem veszes . Popsi korul is leszedik neki . Neki le kell vetkoznie alulrol es ugy felfekudni egy agyra es ugy szedik le
2020. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen leszokta szedni a kozmetikus, ezt olyan maximum 30 perc alatt csinálja meg. Sokan adnak hozzá az egy egyszer használatos papír bugyit, de én mivel nem vagyok szégyenlős nem szoktam kérni. A fenekemet is legyantázza. 3-4hetente szoktam járni ismételni a gyantázast, de nagyon szép tükör simára le tudja szedni.
2020. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak fazont kérsz akkor a bugyit sem kell levenni, elég ha félrehúzod. Ha teljes gyantát kérsz akkor értelemszerűen neki kell vetkőzni (bugyin keresztül nehéz lenne megcsinálni), kapsz hozzá "papírbugyit". A szőrzet erősségének függvényében 2-4 hét amíg újra kinő. Előnye viszont, hogy amikor újra kezd nőni, akkor nem borostás, nem szúr a vége.
2020. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon kedvesek vagytok!

Akkor ezekszerint vannak akik tényleg igénybe veszik ezt a szolgáltatást és nem kínos.

Köszi mégegyszer, természetesen felpontoztalak titeket!

2020. júl. 15. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!