Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha orállal kezditek a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha orállal kezditek a szexet, elélvezésig csináljátok és utána jön a dugás vagy csak izgatjátok valameddig és utána?

Figyelt kérdés
Főképp a nő részéről érdekel. Szóval ha a férfi kinyalja a nőt, akkor addig nyalja, míg el nem élvez, és utána lesz majd egy menet? Vagy csak izgatja és nem hagyja elélvezni, hanem berakja és majd a dugásnál élvezzen? Vagy nálatok ez hogy van általában?
2020. júl. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nálunk gyakran elélvezésig kényeztet a párom, majd utána jövök én, néha elélvezésig csinálom neki olyankor utána pici szünet majd folytatom és jöhet szex
2020. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Partnerfüggő. Ha olyan hölgypartnered van aki csak egyszer tud élvezni és utána pihenőre van szüksége akkor nyilvánvalóan csak előjáték az orál és nem nyalod élvezésig. Ha viszont többször képes egymás után, akkor akár...

Amúgy meg ahogy kívánják a felek, nincs ökölszabály, ahogy éppen jólesik :)

2020. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdi izgatni a nőt, illik befejezni, ugyanis ha csiklót izgat akkor ott történik a stimmuláció.

Behatolásnál már hüvelyi orgazmusról beszélünk.

Teljesen más a kettő, ráadásul a nők többségének nem sikerül elérni a hüvelyi orgazmust.


Engem a párom nyalással, ujjazással elégít ki, nem hagyja abba ameddig el nem megyek.

Általában többször is eljuttat a csúcsra, mielőtt behatol.

2020. júl. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel nincs hüvelyi orgazmusom, ezért szeretem ha élvezésig nyalnak.
2020. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért gondolkozom ezen, mert egyik sem tűnik olyan jónak. A legtöbb nő csak csiklóizagtással tud elélvezni, ezért gondoltam, hogy még a behatolás előtt jobb, ha elélvez, akkor amúgy is nedvesebb lesz talán és jobb a dugás rész.Ha utána hüvelyi úton is el tud élvezni, az hab a tortán, de ha nem, akkor is kielégült és élvezheti. Ugyanakkor tudom, hogy nagyon érzékeny elélvezés után és nem biztos, hogy jólesik neki a dugás meg lehet akkor már nem is kívánja. De ha meg csak izgatásig megy a dolog és élvezés előtt behatolás történik, akkor nem rossz érzés befejezetlenül hagyni, főleg, hogy talán nem is tud elmenni majd csak a dugástól?
2020. júl. 14. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk van ez is-az is :) helyzettől függ épp. De nekem személy szerint ha csiklóorgazmus után sokkal intenzívebb a hüvelyi is(egymás után többször is el tudok élvezni). :)
2020. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előjátéknál párom élvezésig nyal, én meg élvezésig szopom. Aztán általában egy vad menet követi(sajnos nekem nincs hüvelyi orgazmusom). Legtöbbször a számban megy el, és utána még legalább egyszer orgazmusig nyal. :) Imádom. Soha nem maradt mellette hiányérzetem.
2020. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretem ha élvezésig nyal,és ujjaz közben.Utána jövök én,de csak keményre szopom,és jön a szex.
2020. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt párommal mindig élvezésig oráloztunk oda-vissza és látom, hogy sokan ezt csinálják. Nekem viszont túl monoton, túl kiszámítható volt. Jobban szeretem a változatosságot. :)
2020. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm nem szereti a nyalást egyáltalán. Az elején még úgymond csak azért is csináltam neki, de amikor sokadjára lök el magától, az ember megszokja, már beletörődtem.
2020. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!