Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire élvezik a lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire élvezik a lányok, ha csak nyalást kapnak?

Figyelt kérdés

Van az a helyzet, amikor más nem alkalmas, vagy épp nem kívánják, vagy azzal a férfivel nem, de egy orális kényeztetés nagyon jól esne?

Milyen helyzetben? Mitől függ?



2020. júl. 14. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Csak ha őrült jól csinálja
Csak ha már úgy ki vagyok éhezve
Csak ha jó pasi
Csak ha jól ismerem
Csak ha együtt járunk, udvarol egy ideje
Csak ha elvesz feleségül
Csak ha előbb elvisz vacsizni
Csak ha van annyi pénze érte
Semmiképpen. Vagy dugjon meg vagy felejtős.
Valami más, kifejtem válaszban.
19 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez elég vegyes lesz. Én nem szeretem, ha nyalnak, mert hiába élvezem, valamiért megalázónak tartom.
2020. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Továbbá:

Aki arra szavazott, hogy "csak ha őrült jól csinálja" -- mi alapján dönti el az első alkalommal?


Ugyanis minden pasinak jár a szája, hogy mennyire is jól csinálja, közben a legtöbb felvágós csak bénázik. (Igen, azok nagy része is, aki majd ide beírja, hogy de ő bezzeg, és privizzenek rá, szívesen bizonyítja.) :D

2020. júl. 14. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Már megint te vagy az a "csak kinyalni akarom a lányokat" pali?
2020. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Ha "már megint", akkor összekeversz valakivel
2020. júl. 14. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezek! Honnat tudja valaki, hogy nyal a pasi,ha még neki nem csinálta.

Mert ez az első válasz.

2020. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.: Lásd 2-es hozzászólásom, de abban bíztam, hogy ezt majd a válaszolók kifejtik, ha már egyszer arra szavaztak a legtöbben :)
2020. júl. 14. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy segítsek: ha egy nőnek nem vonzó az adott pasi, nem kívánja, akkor azt sem kívánja, hogy kinyalja. Az "őrült jó" meg majd a gyakorlatban elválik - az viszont szimpátiával, az adott pasi iránt érzett vággyal kezdődik.
2020. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nyaltak még ki, szóval nem tudom.
2020. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több válaszolonak! Honnan vettétek, hogy elsö alkalomrol van szo? Csak annyit kérdezett, hogy valamikor csak nyalás van, azt hogyan fogadják, fogadják el általában a nök?
2020. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve jobban szeretem az orális szexet, sokszor a dugást nem is igénylem. L/26
2020. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!