Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy valaki annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki annyira nem szereti az előjátékot, hogy inkább rögtön a közepébe belevág?

Figyelt kérdés
A szexparneremmel sosem előjátékozunk, csak gyors ruhaledobás és már mehet is a menet. Néha megujjaz, meg én is leszopom 1-2 menet után, de nincs meg az a finom bevezető/ráhangolódó része. Úgy érzem ő nagyon nem igényeli ezt. Van ilyen aki ennyire nem szereti kényeztetni a másikat?

2020. júl. 15. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az ilyet. Sokkal jobb hosszan játszani egymás testével, mint maga a dugás ... szerintem!
2020. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Es te kelloen be tudsz 1-2 perc azonnali ujjazastol nedvesedni?
2020. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, nincs gondom a nedvesedéssel.
2020. júl. 15. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem is azert szoktak ferfiak csinalni, mert ok igenylik, es magukra gondolnak.

No vagyok, nalam fejben dol el a szex. Ha be vagyok indulva, en mar feloltozve is teljesen keszen allok. Nem nedvesseget erzek, hanem mintha tagulni kezdenek. Hogy a huvelyem erzem, ahogy ures, es azt akarom, hogy behatoljon.

Ha viszont nem vagyok felizgulva, akkor a testem elzarkozik, nem akarja. Akkor idegesitene az elojatek. Inkabb sikosito, vagy ne legyen semmi.

2020. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van aki önző típus és egyből "azt" akarja, meg a gyors kielégülést. S olyan is van amikor úgy hozza a helyzet, hogy "gyorsan lezavarunk egyet" avagy a felek annyira kívánják egymást, hogy szinte egymásnak esnek. Az utóbbiakkal nincs gond - ha akkor és ott mindketten ezt kívánják. Az előbbi típust viszont kerüld el nagy ívben.
2020. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Jelen L
2020. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legközelebb majd mondom neki, hogy egy kis bemelegítés is legyen. Hiába hogy nedvesedek gyorsan, de azért olyan jól tud esni mikor a fiú lassan levetkőztet, minden porcikámat végigcirógatja, végignyalja.
2020. júl. 15. 17:35
 8/10 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd meg, hogy Te szeretnél ráhangolódni, mert ez egy idő után gond lehet köztetek! Nem feltétlen minden alkalommal kell, de illene figyelnie Rád...
2020. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ő téged egyáltalán nemszokott orálisan kényeztetni,csak te őt?
2020. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nàllunk van hogy a pàrom nem teketoriàzik reggelente,felsem èbredtem teljesen,de màr bennemvan,jo igy èbredni nèha.
2020. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!