Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a szexuális fantáziát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a szexuális fantáziát érdemes lenne megvalósítanom, vagy sérülnék lelkileg?

Figyelt kérdés

Szűz lány vagyok. Állandóan arról "ábrándozok", hogy találok egy nálam idősebb és jóval tapasztaltabb férfit, akivel szexkapcsolatot folytathatok hónapokon keresztül, szép lassan rávezetne mindenre, viszont végig csak a számat és a fenekemet dugná, a hagyományos módon nem hatolna belém. Csettintésre rendelkezésre kellene állnom, akkor szopnom, amikor csak kéri, kizárólag őhozzá tartoznék, nem nyúlnék senki máshoz, miközben ő annyi nővel szexelne rajtam kívül, amennyivel akarna. Aztán lenne egyetlen alkalom, amikor elveszi a szüzességemet is, és utána megszakadna közöttünk mindenféle kapcsolat, nem beszélnénk, nem látnánk egymást többé.

Nem kamu a kérdés, tényleg megfordult már párszor a fejemben, hogy keressek valakit erre a célra, csak nem tudom, mi lenne a vége a valóságban/hogyan hatna rám, érdekelne azoknak a véleménye, akik tapasztalatból tudnak beszélni.


2020. júl. 15. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd. Megpróbálhatod, max ha érzed, hogy kellemetlen, leálltok.

De mindenkinek vannak olyan fantáziái, ami csak elméleti szinten izgató, és nem valósítaná meg.

2020. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Atyám 🤦
2020. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom hogy a jó szexhez kell a vonzalom, kellenek az érzelmek,nálam most is 36 évesen 😊, de egy olyan lánynál aki még szűz nekem ez durván hangzik, de lehet én vagyok maradi...
2020. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 The Dead and Dreaming ***** válasza:
81%

A valóságban szerintem ez nem működne, még pedig azért nem, mert aki megtenné ezt veled és úgymond használna az nem igen lenne rád tekintettel csak üríteni kellenél neki, ami a kérdésed szempontjából még előnyös is lehetne, mert érzékelek benne némi alárendeltséget és magalázásra vágyást, de ez a valóságban, ha ténylegesen megtörténik nem kellemes. Teljesen más olyannal szerep játékozni akivel van érzelmi kötelék és teljesen más olyannal ezt csinálni akivel nincsen. Ha nincs rád tekintettel egyáltalán nem lenne élvezetes számodra egy szopás és az anál sem. Gyakorlatilag fizikai fájdalommal járna.


Ellenkező esetben, ha meg részéről lenne érzelmi kötelék akkor valószínűleg a részedről is kialakulna, de akkor meg nem működne megint csak, hogy lezárod és soha többet nem látjátok egymást.


Szóval szerintem ez egy fiktív képzeletbeli dologként tudna működni a valóságban nem. De abban biztos lehetsz, hogy itt most kínálkozó kolbászok armadája fog megtalálni.

2020. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Kamu és kész.
2020. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenkinek van fétise v. fantáziája és nyilván szeretné is megélni!
2020. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
De örülnék ilyen csajszinak...
2020. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Sosem értettem miért kell egy fiatal 18 éves lánynak egy meglett 40(+) férfi??

Miert nem egy veled egy idős fiút keresel???

2020. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen!

Én 24 évesen, szüzen kerültem ilyen szituba.

Apám barátjába estem bele, de ő folyamatosan lepattintott.

Aztán mindent feltettem egy lapra: elmondtam neki, hogy őt néztem ki arra, hogy tanítóm és a szüzességem "birtoklója" legyen.

Nem kicsit nézett hülyének.

Erre én - szó szerint - felkínálkoztam neki.

Amikor meglátott meztelenül, akkor mondta, hogy rendben, megtanít mindenre, de semmi érzelmi kapcsolatba nem bonyolódna bele, s ezt nekem is vállalnom kell.

Hát én akkor a főbelövést is vállaltam volna, csak tegyen magáévá:)

Az első két randin csak beszélgettünk: hozzám sem nyúlt.(azt hittem már, hogy impotens)

Aztán nagyon-nagyon finoman belém hatolt.

És ezt aztán igen sokszor megtette, és én boldognak éreztem magam ettől.

Hihetetlen hogy mi mindenre megtanított; egy idő után többet tudtam mint egy hivatásos!

Közel 40 évvel volt idősebb, de fantasztikus technikája volt, jobban ismerte a testemet mint én a sajátomat.

Másfél év után szakított velem, mert elköltöztek Kanadába a gyerekeik után.

Azóta férjhez mentem és gyerekeim vannak.

A férjem azt hitte hogy én voltam a város legnagyobb qrvája, annyit tudtam (tanítani!) az ágyban - közben meg "csak" egyetlen ("öreg") pasim volt.

2020. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

22 vagyok és olyan 30-35 éves férfi szerepel a fantáziámban, nem apám korú.

Komoly kapcsolatra egyébként velem egykorút keresnék.

2020. júl. 15. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!