Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ez így van, akkor csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez így van, akkor csak szexuálisan érdeklem vagy csak lelkileg, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Éveken át nagyon szerettem egy srácot, de csak barátilag. Valószínűleg ő is bírt engem, mert többször bókolt, és mindig kereste a módját, hogy hogyan lépjen kapcsolatba velem. Sajnos megromlott a kapcsolatunk, egy vita szüleménye lett a harag. Ő volt az, aki elárult. Az utcán úgy tesz, mintha egy idegen lennék. Akkor nagyon levert volt mikor összevesztünk, még sírt is, mostanában ha meglát van, hogy álszent vigyor ül az arcán. Hallottam barátoktól, hogy mondogatja hogy ne is várjak én bocsánatkérést meg köszönjek neki én. Amikor nagyon meguntam és békülni akartam, akkor meg éredekes mód nem érdekelte (mondjuk nem személyesen mentem oda, csak mással vittettem az ajánlatot). Viszont hiába próbál levegőnek nézni, észrevettem már, hogy pl. a koktélruhámban is méregetett, és mikor ránéztem, el sem kapta a tekintetét. Simán az arcomra is szokott bámulni, akkor akkor is ha közvetlenül előtte megyek el. Nyáron rövidszoknyában voltam,és akkor is forgott utánam, ahogy elmentünk a bnőimmel, miközben ő meg mással beszélgetett. Mikor fodrásznál voltam, másnap fésültem a hajam, és am

kkor is láttam, hogy az egyik oszlop mögül engem néz. Szóval ha nem akar tőlem semmit, minek vannak ezek a nézegetések? Visszahallottam hogy mikor egyszer sokáig beszéltem egyik haverjával, akkor a srác egyből kérdezte hogy mit meséltem neki stb. Egyszer írt valamit, és mikor rólam volt szó, akkor megállt az írásban...mikor beszélek azt is hallgatta már ki.


2020. márc. 15. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2020. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19
2020. márc. 15. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!