Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál után titeket is jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál után titeket is jobban csíp a fogkrém?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek hangzik, de miután orálisan kielégítem a barátom és a számba megy el, fogmosáskor nagyon csíp a fogkrém.

Mással is előfordul ez?

21/L



2020. júl. 16. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azert van, mert ok lugosak ott.😀
2020. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből fogat mosni. Igyál egy kis kólát ...vagy még jobb a pezsgő
2020. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen pH értékű a sperma, de lehet, hogy bántja a fogzománcot, és ha fogat mosol, csak rontasz a helyzeten. Ugyanúgy, ahogy alma, narancs, meg hasonló savas kaják után sem szabad fogat mosni rögtön, lehet, hogy ilyenkor se kéne. Öblítsd ki vízzel a szádat, esetleg egy kis szájvíz, de azt sem ajánlott rendszeresen használni.
2020. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok. 3-asnak uzenem, hogy lugos a sperma (egyebkent majdnem semleges) es szerintem a holgytarsam a nyelvere gondolt, vagy ugy a “lagyabb” reszekre, nem a fogara.😀 De teljesen igazad van a savas-gyumolcsokrol irt reszben es valszeg a mi (nok) szaja is savasabb, marcsak a rosszabv etkezes miatt is. A huvelyi ph-nk is savas. 😊

En se szoktam egybol fogat mosni, egyreszt a parom se akarnam “megbantani”, nem akarnam hogy ugy erezze undorodom, masreszt meg kicsit varni szoktam, hogy “kozombosodjon” a dolog. Kicsi viz segiteni szokott rajta.

2020. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: köszi a választ, és a női kulisszatitkokat! :)
2020. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, bár bevallom sose rohantam utána egyből fogat mosni. Lenyeled, iszol pár korty vizet és kész. A pasid meg ne kapjon lábrázást ettől, te is csókolózol vele nyalás után nem?
2020. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom...nekem még valahogy soha nem jutott eszembe, hogy az együttlét hangulatát elrontsam egy azonnali fogmosással. Kiöblítem a számat és annyi.
2020. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, a lágyabb részekre gondoltam, nem a fogakra.

Hogy ki mikor mos fogat, szerintem mindenki szabja meg a saját kapcsolatán belül, ki hogy beszéli/intézi ezt a párjávál.

Amúgy köszi a kérdésre adott válaszokat!

2020. júl. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!