Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális kapcsolatoknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális kapcsolatoknál is hallani kapcsolaton belüli erőszakról, verésről?

Figyelt kérdés
Erőszak alatt most nem nemi erőszakot értek, hanem ilyen családon belüli erőszak jellegű dolgot. Kérlek ne azt válaszoljátok, hogy nem ezen múlik a dolog, meg hogy mindenhol lehet minden, mert persze, ezt elképzelni én is el tudom. De esetleg van ilyen konkrét sztori, vagy hallott valaki hasonlóról? Csak kíváncsi vagyok.
2016. márc. 11. 17:36
 1/6 October15 ***** válasza:
100%
Google a barátod. Ebben az esetben konkrétan. Biztos, hogy találsz ilyen híreket. Sőt arra is van némi esély, hogy a belügyminisztérium / ksh statisztikát a témával kapcsolatban.
2016. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2016. márc. 11. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hogy van.

1 barátomnál volt ilyen, a pasija jópárszor megverte.

De ő nem akarta elhagyni mert szerette.

Szerencsére mostanra elege lett és ott hagyta.

2016. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Jogos, hogy Google a barátom, de gondoltam, hátha van valami élménybeszámoló.
2016. márc. 12. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, sajnos. De mivel a melegeket a legtöbb helyen másodrendű állampolgárként kezelik, ezért kevesebb figyelmet vonz egy ilyen helyzet.
2016. márc. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hoyg pont ezért jut eszembe.
2016. márc. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!