Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjhez mennél ha nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mennél ha nem volt vele orgazmusod?

Figyelt kérdés
4 éve élek együtt a párommal. Nagyon szeretem viszont valami gáz van velem. Soha senkivel nem volt orgazmusom szex közben, van tapasztalatom más férfiakkal is. Viszonylag többel de nem volt soha szex közben orgazmusom. Nem is érdekel annyira a szex, mármint magam miatt nem. Sokáig csak visszaigazolást kerestem benne, hogy jó nő vagyok aztán ennyi, én okoztam orgazmust a másiknak és nekem az elég volt. Orálisan eltudok élvezni, vagy ha ha a csiklót ingerlem de egyébként nem olyan hű de nagyon jó érzés inkább csak elmegy rólam a feszültség és ennyi pozitív hatásáról tudok beszámolni. A párom sem túl nagy étvágyú szerencsére. Szeretek szexelni nem arról van szó de nem érdekel az orgazmus. Megfigyeltem, hogy csak peteéréskor nem bírom ki, akkor ha nincs itthon önkielégítek de mikor vége mintha elvágták volna. Kívánom a párom nem arról van szó, csak defektesnek érzem magam mert mindenki olyan orgazmusokról mesél, hogy gáznak érzem magam. Komolyan tervez, házasságot tervezünk.

2020. júl. 16. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem mennék és nem tudom hogy bírtad eddig.
2020. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a kettőnek.semmi köze egymáshoz,ha eddig el voltatok akkor semmi gond,de szerintem rosszak voltak a partnereid hogy nem tudták kielègiteni,èn pl addig nem tudok elèlvezni amíg a partner el nem èlvez,ha neki nem sikerül akkor nekem sem,maximalista vagyok..:)
2020. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Na a nagyszájúak.

Vannak nők, akik képtelenek a hüvelyi orgazmusra, amikor csak a pénisz jár bennük.

Kézzel szájjal ki lehet elégíteni őket. De van akit úgyse.

De természetesen ezeknek az embereknek azok is fél perc után sikítoznának a farkuktól, mert ők aztán tudják mi kell

2020. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa, soknak még csiklói se....úgyhogy mindenképp jó, hogy legalább orálisan el tudsz menni....ha amúgy ő se nagyétvágyú, és amúgy oké minden, ...akkor oké minden.....:)
2020. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok. Túl hamar válaszoltam. Végigolvastam a kérdésed, így teljesen rendben van a dolog, sok sikert nektek! :)
2020. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát komolyan nem értelek, felnőtt nőként... szex közben sem simogatod magad? (?) Rengeteg nőnek van "csak" csiklós orgazmusa, és? A feleségemnek is az van, szex közben simogatom vagy simogatja magát és hatalmasakat élvez, miközben benne vagyok... mi ezzel a gond?
2020. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!