Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a normál tampont fáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a normál tampont fáj felrakni neki, mert teljesen ráfestül a fal, szűk a hüvely?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Igen èn 40 èvesen sem tudom használni idegesít ülni sem tudok csak fèloldalasan ,szóval hiába praktikus nem mindenkinek kènyelmes a legkisebb is irritál.
2020. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
12 éves korom óta super plus (legnagyobb) tampont használok, mert nagyon erős a menstruációm, ez is könnyen felmegy. Úgy érdemes, hogy a wc-re felrakod az egyik lábad és addig nyomod felfelé ameddig tudod, utána ülj le, próbáld ki, hogy érzed-e, ha nem, akkor van jó helyen.
2020. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Első, te pasi vagy minden bizonnyal, ha 40 évesen a legkisebb tampon is irritál 🤣🤣🙈
2020. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

#3

Miert???

2020. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, meg a kérdéshez: el kell lazulni hozzá mindenképp, és lehet, hogy tampaxot kellene kipröbálni, mert ott az applikátor segít a “ helyére” csúsztatni.
2020. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Miért?? ....40 évesen ? ....a legkisebb tampon ....? 😀
2020. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

#6

Igen. Van olyan nő aki nem jól viseli a tampont. Na és mi van?

Nem mindenkit kurnak szét tízen évesen

2020. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok, nem 40... de a normális is kellemetlen, nehezen megy fel nagyon, nagyon ráfeszül. Nem is használnék, csak ma kellett.
2020. júl. 16. 16:27
 9/15 anonim ***** válasza:

#7, A túl szűk hüvely gond, nem pedig jó, te szerencsétlen. Akkor inkább b@szasd magad jobban.


Kérdező. Ha nagyobb a vérzés, akkor kellene megpróbálni, ( jobban csúszik) és teljesen el kell lazulnod, görcsös izmokkal nehéz fel nyomni. És jótanácsnak írom, hogy próbáld ki a tampaxot.

2020. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy már szűz, egy átlagos pénisz sokkal vastagabb a legnagyobb tamponnál is, szerintem csak először szokatlan volt, nem kellene, hogy gondot jelentsen.
2020. júl. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!