Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van minden aranyos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden aranyos, szolid lánynak barátja?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt barátnőm, de szerintem nem is lesz. Miden lánynak van párja. Szolidabb típus vagyok így nekem csak a hozzám hasonló lányok tetszenek, de belőlük amúgy is kevés van, sajnos.

Annyira rossz érzés hogy nekem "nem jut" lány.


2020. júl. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem az összes ilyen lánynak van barátja. De mivel szolidabbak, ezért nehezebb is őket észrevenni
2020. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert nagyon kevesen tudnak egyedül lenni és azon vannak hogy minél előbb összejöjjenek valakivel. Ezért sem tartanak sokáig ezek a kapcsolatok.
2020. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek sem jut barátnő, egy kapcsolatért dolgozni kell.
2020. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő (avagy szex) nem "jut" hanem te éred el, "dolgozol" meg érte, hogy meghódítsd az adott lányt, nőt. Magától nem pottyan az öledbe, csak ha teszel is érte.

Mondok egy tippet, hogy a kifogások keresése helyett mit csinálj. Amikor még szingli volt az adott lány, akkor a mostani pasija hogy érte el, hogy összejöjjenek? Mit kellett csinálnia? Na látod ugyanezt kell neked is lemásolnod amikor szingli csajjal találkozol.

2020. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert aranyosak azért.
2020. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es > baratnő avagy szex?? Mivan?? Mondd h ezt nem így értetted
2020. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!