Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes normális, aranyos, szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés

De komolyan.Amerre járunk barátommal csak ilyeneket látni(pedig Magyarországon kevés hely volt ahol még ne lettünk volna)

Az összes normális,nem r*banc,kedves és szép lánynak van barátja.

Így ismerkedjen az ember :D Mi a véleményetek?:D


2012. aug. 13. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem tartozol a szerencsések közé akik valahonnan ismerték x lányt, azért.
2012. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
egyszer csak félrelépnek azoknak a csajoknak a pasijai... és akkor ott az alaklom megvígasztalni szegény lányokat L/19
2012. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor bizony qrva kevés helyen jártál, haver. a jő nők mindenhol ott vannak és keresik az igazit
2012. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Soroljam hol voltam eddig?:D Vagy ahol próbálkoztam?:D Márpedig azt sem lehet mondani,hogy ronda vagyok mert azért na.
2012. aug. 13. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Mert E = m*c2.
2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Felmerül a kérdés, hogy neked mit jelent a szép.


A véleményem meg az, hogy sok normális, kedves egyedülálló lány van az országban, akik nem öltöznek r--nak és nem is úgy viselkednek, de arról nem tehetnek, hogy esetleg a szemedben nem szépek...

2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
És az nem lehet hogy nem néztél körül rendesen..? Lehet hogy akit te k***ának nézel az is aranyos és kedves.. vagy akit te dagat r****cnak nézel az a lány belülről gyönyörű? Ne csak a külsőről ítélj mert nem találod meg az igazit!
2012. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Tojásrántotta ***** válasza:
100%
Mert a lányok természetükből adódóan, olyanok, mint a nyilvános wc-k a ,jók mindig foglaltak a többi meg csupa szar.
2012. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az összes normális ,aranyos ,szép lánynak van barátja.

ÉS???

Én meg a szeretője vagyok ezeknek a lányoknak.:P

2012. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8.ez odabszott

utolsó,oké de nem vagyok ekkora gci,nekem se esne jól

2012. aug. 13. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!