Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim pénisze túl nagy és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim pénisze túl nagy és elég sokszor van szex után pecsételő vérzésem miért van ez?

Figyelt kérdés

Széles is neki meg hosszú is. Jó vele a szex, próbál gyengéd lenni, de mikor nagyon beindul akkor már fáj. Szex után általában vérzek és kezdek aggódni ez miatt. Néha gyengének/betegnek érzem magam szex után.

Lányok mondjátok, hogy nem csak nálam van ez így.

Most ki akarjuk próbálni a síkosítót, de félek, hogy nem fog használni.



2020. júl. 17. 00:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen azt leszögezném, hogy nem vagyok szűz. Előtte voltam már több fiúval és azoknál nem történt ilyen(bár nekik normál méretű péniszük volt).
2020. júl. 17. 00:58
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert szilaj módon ugrálsz rajta, azért.
2020. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A síkosító nem fog segíteni, ha túl nagy, akkor ne induljon be, kénytelen visszafognia magát, ha nem akar sérülést okozni. Menj el nőgyógyászhoz, hogy megnézze, hogy mi okozza a vérzést.
2020. júl. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan nagy neki, ne tolja be tövig.
2020. júl. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mekkora okozza ezt?
2020. júl. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Megvan a megoldás!

Én leszek az igazi!

Nekem akkora van, hogy észre sem fogod venni!

2020. júl. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán szex közben a kommunikáció sokat segíthet a problèmádon,talán ha szólsz neki hogy legyen gyengèdebb akkor valószínű hogy elkerülöd a fájdalmat is,egyèbkènt szerintem egy kicsit most pihentessètek a szexet mèg helyreáll a hüvelyfalad egyensúlya..
2020. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mekkora? Csak kiváncsiságból kérdezem.
2020. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora az a nagy?
2020. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!