Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexnél egy átlagos nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél egy átlagos nő egy péniszből hány cm-t tud bekapni?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire befolyásolja ezt a pénisz vastagsága? Kb. hány centitől kezdődik a mélytorok technika?

2020. júl. 17. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
18tól lehet mélytorokról beszélni, addig bekapja simán.
2020. júl. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb talán 8-10 centit ha bekap, és akkor ő mélyre vette, aztán meg amikor csinalja kb a makkal játszik...

Volt olyan szitu, mutatja a lány, hogy látod itt egy banán beskáláva (online kép)

Szerinte neki lazán megy a 14


Mondom kiscsillag, neked ha 8 szádban van, akkor mondunk reálisat

Nem kellett volna mondanom, totál besértődött xd

2020. júl. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Általában 6 cm után már kényelmetlen egy átlagos nőnek, mert a pénisz eléri a garatot. Aki tud-szeret mélytorkozni, annak megy több is.
2020. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem olyan 12 cm-ig megy
2020. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nálam a felénél többet senki nem tudott bekapni. Igaz, nem is találkoztam mélytorkozós lányokkal
2020. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az az átlagos nő?
2020. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolja a vastagság, igen.
2020. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6os, 3as vagyok. Bocsáss meg, ha az átlagos szó használatával rosszat tettem. Nem akartam megcimkézni senkit. Minden tiszeletem minden nőé. Lehet, hogy nem a megfelelő kifejezést használtam, csak éppen arra gondoltam, hogy a nők többsége nem engedi le a torkába a partnere péniszét.
2020. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb a feléig tudják bekapni. Mondjuk az enyém vastag.
2020. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!