Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy együttléten belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy együttléten belül melyik részt élvezitek a legjobban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Az előtte lévő összebújást, simogatást
Amikor a pasi orálozik neked
Amikor orálozol a pasinak
A dugást
A szex utáni összebújást
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Így, ebben a sorrendben :)
2020. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kéne választani. Ezek összessége ad egy nagyon jó élményt. Jó, az orál néha elmarad, de olyan is van, hogy csak az van és "rendes" szex nincs.
2020. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem lehet megmondani. Van mikor nagyon kívánom, hogy szájjal kényeztessen, olyankor nincs menekvése jó ideig :D Van, hogy én kívánom őt kényeztetni. Van, hogy az esik jól nagyon ha a melleimmel foglalkozik...és van, hogy annyira kívánom a szexet, hogy én nem hagyom az előjátékot, hanem szinte egyből bele a közepébe.
2020. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!