Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti miért vagytok együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti miért vagytok együtt olyan emberrel akivel nem élvezitek az együttlétet?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom nőket panaszkodni hogy nem jó az együttlét a párjukkal.Nem lenne egyszerübb leülni és megbeszélni a promblémát a párotokkal és nem csak tűrni mint egy fadarab?Vagy ha ez se jön össze akor szakítani és keresni egy olyat akivel minden téren összepasszoltok? 22/F
2018. jún. 20. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Te mennyire vagy sikeres a nőknél hogy mások problémáival foglalkozol?:D
2018. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert a másikkal sem annyival jobb:) Már kitapasztalták. Vagy mert akivel jó az meg nem akar komolyat.
2018. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk azért, mert élvezem. Ha mégsem, akkor szólok.

A legtöbb nőbe az van nevelve, hogy tűrnie kell.

2018. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Van némi élettapasztalatom, kb. annyi éve szexelek, ahàny éves vagy.

A szex nem minden.

Sajnos a legtöbb férfi egyszerűen nem jó az ágyban. Idővel romlik a helyzet, mert minél régebben vagytok együtt, annál több előjáték kell a nőnek, és annál kevesebb kedve van hozzá a férfinak. Így azzal se lesz jó 5 év után, akivel az első hónapokban isteni volt.

Továbbá: többen is arra jutottunk, hogy valamiért mindig azok a legjobbak az ágyban, akik emberileg ro.hadékok. Nagyon is jól tudják, hogy kell elérni egy nőnél, hogy mindent megbocsájtson. De itt jön be, hogy a szex minden.

Talán 1% lehet, akinél minden, de minden egybevág: szexuális étvágy, vérmérséklet, intim méret, vágy, odafigyelés, ÉS a kapcsolat is működőképes. Akinek szerencséje van, találkozhat ilyennel elsőre. De statisztikailag 99 ro.hadékkal vagy pancserral kell együtt lenni, mire megtalálod.

Bocs, de ezt nem...

Mivel nagyon sok nő az életben nem éli át, hogy isteni a szex, és mindig orgazmusa van, és kívánják egymást mindenhogy, ezért erről a legkönnyebb lemondania. Egy idő után így persze a szexre se lesz igénye. Aztán meg abba megy tönkre a kapcsolat.

2018. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert az elmúlt 20 évet nem fogom kidobni azért, mert nincs szex köztünk. 38N
2018. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert a nok ertelmes lenyek, nem olyan egysejtuek, mint a ferfiak. Nem azert allunk parba valakivel, mert jo vele kefelni. Ha ki akarunk elegulni, arra van ezer modszer, de nem ez a legfontosabb eletcelunk. Mert letezik egy magasabb szint is...
2018. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

6

XD

2018. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Mert sok nőnek az anyagi biztonság az első az együttlétet meg megtudják oldani külsőssel.
2018. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatlanság. Én azt hittem régebben hogy vagy velem van baj vagy a szex túlértékelt. Szerettem a párom minden klapolt... de amikor fogalmad sincs arról hogy milyennek kéne lennie igazából akkor mit vársz el?

Az én életem is ott úszott el hogy belebotlottam egy férfiba aki megadta nekem a tökéletes és kielégítő szexet. Emlékszem csak feküdtem az ágyban csatakosan lihegve, egész testem tompa volt az átéltek után. És néztem a plafont megüdvözült vigyorral az arcomon... :)

Aznap már nem volt erőm semmire. Viszont a rákövetkező napokban madarat lehetett velem fogatni úgy kicsattantam az energiától. Onnantól kezdve én pitiztem a szexért és nem a férfi nálam. Aztán vége lett a kapcsolatnak de tele voltam önbizalommal, tettre készséggel. Gondoltam ha már tudom milyen a mennyország megteremtem magamnak. Kerestem egy férfit akivel emberileg passzoltunk. A szex vele sem volt olyan jó de én nagy lelkesen tanítgatni kezdtem/akartam. Aminek nem lett jó vége mert sokat nem fejlődött a szexben és meg is sértettem az egóját, hisz ő eddig is "király volt az ágyban" én meg itt folyamatosan tanítgatom pedig nem szorul rá! Így lettem fapina.

És akkor már kedvem sem volt másokkal kisérletezni. Új pózok, helyszínek még ok. De másként, más tempóba, más szögbe, intenzitásba csinálni már ego elleni merénylet! Ilyent kérni nem szabad!


Szóval vagy megalkuszik az ember lánya és bályosan mosolyog arra 20 percre amíg szöszmötőlnek rajta, aztán később a vibrivel magára omlasztja a plafont. Vagy keresi azt a férfit aki meg tudja adni a nőnek ami neki jár és még emberileg is elviselhető.

Én komolyan irigylem a tapasztalatlan lányokat, asszonyokat. Jobb volt abban a tudatban élni hogy a szex csak egy túlliheget dolog. Most sóvároghatok az igaz kéj után. Mert már tudom milyen. Már elvárom. És elkeserít milyen alacsony a férfiak szexulásik kultúrája.

2018. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1es nagyon éleseszü okos kisgyerek vagy.

De ne izzadj bele az okoskodásba.


Úgyis tudjuk hogy neked sincs normális párkapcsolatod....

2018. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!