Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti milyen prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti milyen prostihoz mennétek ha a legszivesebben? N

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat irjatok kérlek màr a minal volt erről egy kérdésem, hogy bele szeretnék vágni ebbe az egészbe


Viszont kiváncsi vagyok ti hogy álltok ehezz, mit szerettek stb stb


Ezáltal tudok “tanulni” illetve növelni tudom az ismereteimet,tapasztalaimat


(Az okot hogy miért szeretnék bele vágni, illetve x-y oldalon hirdetni magam, erről ne kérdezzetek mert nem fogom elárulni)


2020. júl. 17. 14:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Kérdés címet kicsit elírtam helyesbítek:


“Pasik! Ti milyen prostihoz mennétek a legszivesbben?” Ha ugy adodna hogy mennétek persze

2020. júl. 17. 14:34
 2/19 anonim ***** válasza:
Szűk pinájú, formás testű, ápolt es kedves nagyjából
2020. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csakis hozzád cica.
2020. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
35 év felettihez meg nem időt néző és nem kedvtelen kislány.
2020. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonymousreview60 ***** válasza:
1. Ápolt. 2. Arányos testalkatú. 3. A képei és a valóság összhangban van. 4. 18-45 közötti (optimálisan 20-35 éves). 5. Szűrőpapírja érvényes, és friss. 40F
2020. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonymousreview60 ***** válasza:
6. Nem az órát nézi. 7. Kb. kedves.
2020. júl. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Elsődleges szempont nálam, hogy nem mű képekkel hirdesse magát, az már rég rossz, max megnézem, de hogy fel nem hívom az is egyszer biztos. Legyen alkuképes, nem arra gondolok, ha mond egy árat, hogy engedjen belőle, hanem, ha van egy ötletem, hallgassa meg és ha neki is tetszik a dolog, akkor beszéljük meg, mivel kérne többet az adott dologért :) és azért lehessen vele beszélni is, ez nekem azért fontos, mert nem úgy akarom kezelni, mint egy utolsó állatot, vagy mint egy potencionális lyukat. Ha gondolod írj nekem és beszéljünk.
2020. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Muti meg magad, megmondom hogy nekem mi tetszene. :)
2020. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Kamu.
2020. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ne vagj bele, megbannad es ertektelenne tesz.
2020. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!