Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti milyen prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti milyen prostihoz mennétek ha a legszivesebben? N

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat irjatok kérlek màr a minal volt erről egy kérdésem, hogy bele szeretnék vágni ebbe az egészbe


Viszont kiváncsi vagyok ti hogy álltok ehezz, mit szerettek stb stb


Ezáltal tudok “tanulni” illetve növelni tudom az ismereteimet,tapasztalaimat


(Az okot hogy miért szeretnék bele vágni, illetve x-y oldalon hirdetni magam, erről ne kérdezzetek mert nem fogom elárulni)


2020. júl. 17. 14:32
1 2
 11/19 manly ***** válasza:
Aki nem kerül túl sokba és vállal mindent amit kérek, minimum 1 óra szex és ami belefér.És nézzen is ki valahogy .
2020. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én már voltam párnál. A legfontosabb, hogy legyen elég jó képe, lehetőleg retusálatlan, amin látom, hogy tetszik-e. Nekem a 25-40 év közötti lányok jönnek be elsősorban. Legyen sportos, hosszú hajú, természetes. Legyen közvetlen, kedves a vendéggel. Amikor ott van, csak ő legyen a figyelme középpontjában. Ne telefonozzon, chateljen közben. Akivel elégedettek, ahhoz visszatérnek, hidd el. Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

40F

2020. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ne nézzen robotnak, hogy menetrendet tartson. Nekem fontos lenne egy kis beszélgetés, masszázs, mosolygós, élvezze társaságot. A fotók róla a valóságot tükrözze, a lakást, az arcát, a testét, az arcát, ne legyen retusálva, a kor, mindegy, 45 éves fullos, ha a kisugárzása jó!
2020. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

2 lehetősèg...

1, hogy alapból nem szivesen mennèk egyhez sem.

2, ha mègis akkor olyanhiz aki úgy kezel mint ha a paisja lennèk. Vagyis közvetlen, odaadó, ha kell vad, vagy simulèkony.

Ha kicsinek tartja a farkam akkor sem lekezelő vele , ha nem tartja kicsinek akkor se kezdi el dicsèrgetni.

Az se baj ha èlvezi a szexel velem, vagy ha valahogy nem, akkor próbál rávezetnu arra hogy neki is jó legyen. Ès őszinte az èlvezete, ha már az indok amièrt együtt vagyunk nem is túl egyenes.

Szerintem ez a fajta hozzáállás egy èrtèkes dolog.

2020. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kinézetre sok fajta prosti van.Én egy szőke nagymellűhöz,és egy vékonyabb barna hajúhoz jártam rendszeresen.Mindkettő másért volt jó.A szőke nem jól cumizott,viszont a melleit nem tudtam kihagyni.A barna meg nagyon jól csinált mindent,profi volt,nagyon kedves,kis finom,nőies.Szóval a viselkedés is fontos.Ne siettessen,ne vágjon át, ilyenekre is gondolok.
2020. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én dominához mennék szívesen, vagy legalábbis olyan csajhoz, aki vállal BDSM-et, és kicsit komolyabban is veszi.
2020. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Legyen korrekt, kedves, ápolt és még extra ha a "gfe" megvan nála nyilván nem vagyunk együtt de ne éreztesse hogy csupán a pénzemért van velem. Legyen azért valami a fejében mert nálam egy ilyen esemény nem úgy adódik hogy találkozunk aztán bumm.-
2020. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki lábfétises dolgokat vállal (talpnyalatás, lábkényeztetés, lábbal rúgás, t*nrúgás, stb.).
2020. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kiskorúhoz 🔞
2020. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!