Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fontos az illat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos az illat?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a szerelemben fontosak a feromonok. Nos én tudom hogy szeretem a párom de sokszor semmilyen illatot nem érzek amikor megszagolom(most a természetes illatárol beszélek, nem tusfurdorol vagy ilyesmiről) . Néha érzem és vegulis nem rossz meg ilyesmi csak nem érzem állandóan meg ilyen erőteljesen ahogy szoktak mondani hogy az igazi szerelmesek megorulnek a párjuk illataert. Ez baj lehet hogy nem érzem ennyire?
2020. júl. 17. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ezt sajnos nem tudom megmondani, hogy baj-e vagy sem de én a páromon egyértelműen érzem, sőt, a ruháin, az ágyán, szinte bármilyen használati tárgyán. És nagyon imádom azt az illatot, megőrülök érte-ahogy a páromért is.
2020. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem így alap illata mindenkinek van, de nem azt érzed mindenhol..:D Szerintem a parfüm/dezodor keveréke az, amiről az első válaszoló is beszél.. eléggé durva lenne ha mindenki egy alap illatot hagyna maga után.. akkor minek illatosítanánk magunkat?

Nem baj, ha nem érzed azt amúgy erőteljesen.. a lényeg hogy parfümmel (vagy amit használ) tetszen az illata:)

2020. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

#2: tudom, hogy mit beszélek. Volt még párom, de ennyire sosem ereztem. A jelenlegi páromnál van csak ez.

Nem, nem mindenhol, hanem minden ruháján, az ágyán, ilyesmi :)

2020. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
#2 Igaza van az egyesnek. Én is érzem a párom illatát mindenén.
2020. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben érzed, kívánod.

Ha nem az sem tragédia.

Volt olyan nőm akinek tusolás utàn is taszító volt a szaga. Nem illettünk össze genetikailag. Azonos gének taszítjàk, különböző gének vonzzàk egymást.

2020. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy taszít mert egyáltalán nem. És a szex is rendben van közöttünk
2020. júl. 17. 21:28
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Valaki elmondja, hogy a válaszom mi miatt lett ennyire lepontozva (#1)?
2020. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre nem feltététlen figyelünk, de az "automaták", rejtett érzelmek felismerik ezeket, és máris beindul a dolog:).
2020. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Az áporodott mosdatlan húgy-szarszagot azért illik kompenzálni, mondjuk vegyespálinka-fokhagyma szaggal együttlét előtt.
2020. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!