Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek fontos, hogy egy pasinak milyen illata van?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy milyen illatfelhő lengi körül, milyen dezodort, arcszeszt használ. A TV-ben szoktak menni ilyen reklámok, hogy a nő elalél az Axe dezodor illatától, meg a fickó félmeztelenül van és a nők rámásznak meg fogdossák, stb...


Hozzátesz mindez egy pasinál az összhatáshoz? El lehet ezzel csábítani a nőket a való életben is úgy, mint az említett reklámokban?



2017. júl. 2. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképpen hozzátesz az összahtáshoz, de csak ha nem viszik túlzásba és nem húz 10 méteres kondenzcsíkot az illattal.
2017. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Figyu,a reklamban eg szoborttestu sportolo van. Ez se elhanyagolhato.


Amugy meg nagyon sok dolog bonyolult osszjateka a vonzalom keltes. A vonzodast nem lehet kicentizni. Kezdj el ismerkedni meg sportolni. Akar kosd ossze a kettot.


A semmilyen gyogyszert nem szedo noknel mukodik az osztonuk,ami segiti megtalalni a hozzajuk illo ferfit szag alapjan. Ugyis erzik a sajat 'szagod' ,hogy furdesz es hasznalsz desodort.

N

2017. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Számít, persze, vannak illatok/szagok, amiktől kifejezetten felfordul a gyomrom, és vannak, amik semlegesek vagy épp kellemesek. Azért egy párkapcsolatban mégsem kellene befogott orral élni egymás mellett. :-)
2017. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"A semmilyen gyogyszert nem szedo noknel mukodik az osztonuk" - a gyógyszert szedőknek is működik. :-)
2017. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

# 4


Kutatások bizonyítják, hogy fogamzásgátlót szedő nőknél nem működik a dolog.

2017. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább parfüm illata legyen, mint izzadtság :D de alapvetően nem vetem magam senki karjaiba csak azért, mert jó illata van.
2017. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szeretem a jó illatú pasikat, de így önmagában egy illat miatt nem fogok különösebben vonzódni valakihez. Max annyi, hogy ha a közelemben van akkor majd mélyeket szippantok a levegőből. Amúgy ha már említetted az Axe-ot, nekem például a narancssárgától felfordul a gyomrom, az hihetetlenül irritál.

[link]

2017. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Fontos, de nem muszáj, hogy drága parfüm legyen, egy-egy finom öblítő illat is teljesen elég.

Inkább akkor döntő hatású az illat, ha valamiért kellemetlen számomra, vagy azért, mert valaki konkrétan büdös, vagy mert számomra nem vonzó illatot fúj magára (volt már pár ilyen ismerkedésem, és nem is működött a dolog részemről).

2017. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A reklámok nyilván túloznak, de szerintem mindenképp hozzátesz az összképhez. A legjobb, ha olyan illatot választasz, ami neked is tetszik, az többnyire illeni fog hozzád. Ja, és nem locsolj magadra egy fél üveggel.
2017. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"# 4


Kutatások bizonyítják, hogy fogamzásgátlót szedő nőknél nem működik a dolog"


Én meg tapasztalataim alapján cáfolom a kutatásokat... Engem nem vizsgáltak...

2017. júl. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!