Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tartasz szeretőt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartasz szeretőt a férjed mellett?

Figyelt kérdés
Olyan nők válasza érdekel akiknek éppen van szeretőjük vagy nemrég volt. Gondolom titokban van a dolog. Nem nehéz titokban tartani?
2020. júl. 17. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert nem kívánom szexuálisan. Izgat az újdonsàg, az hogy tilos, hogy semmi formasàg csak szex.

Ha érzelmek is jönnek akkor azonnal szakítok.

Nem bukunk le mert okosan csináljuk. Titkos csatornàkon beszélünk és csak a randit beszèljük meg.

A telefont a kocsiban hagyom, tudom hogy a kocsiban is van nyomkövető, így azt a bevásárlóközpont, vagy a fittness parkolóban hagyom.

Mindíg diszkét szeretőim voltak. 38 N

2020. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fegya ***** válasza:
23%

De jó hogy vannak ilyen nők is!Kezdtem hinni hogy csak városi legenda!

Köszönöm egyeske,van remény!

2020. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első férjem mellett tartottam szeretőt.

Rólam lerítt, mert kicseréltek szex után.

Nem az volt nehéz, hogy megszervezzem, hanem hogy kimagyarázzam a hangulat változásom.

34N

2020. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Büszkék lehettek magatokra, mondható... Gerincetek az nem fejlődött ki úgy látom. Vagy a férjetek is tart szeretőt?
2020. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4!

Szerintem nem a kérdésre válaszoltál. Vagy te is tudsz érdemben hozzászólni?

2020. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok, csak beleképzeltem magamat szegény férjetek helyébe. Nagyon nem szeretnék így járni!
2020. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak tudod lehet, hogy szegény férjünk éppen vert vagy megalázott vagy másmilyen módon bántalmazott. És lehet, hogy idő kellett arra, hogy erőt gyűjtsünk a váláshoz. És lehet, hogy nagyon nem vagyunk erre büszkék és lehet hogy tanultunk belőle.
2020. júl. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es az a baj, hogy rendes emberekkel is megcsinálják ezt egyesek, nő is, férfi is.
2020. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom. De azt mondom, két ember ha igazán szereti és tiszteli egymást, akkor ha probléma adódik, leülnek és megbeszélik, akármennyire fáj. Ha ez nem történik meg, a tisztelet vagy szeretet nem adott.
2020. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Kéne egy külön kategória a 40+os korosztálynak, mert csak megbotránkoztatjuk a huszonéveseket.

Volt nemrég szeretőm. Azért, mert szexhiányos voltam és mert el akartam felejteni valakit. Könnyen lebukhattunk volna, mert úgy intézte, hogy állandóan ismerősökbe futottunk. Szerintem arra vágyott, hogy lebukjak és kénytelen legyek elválni.

Mivel a házasságom nem azon múlt, hogy lebukunk vagy sem, egy ideig nem csináltam problémát abból, ahogy intézte a randijainkat. Aztán mégis véget vetettem neki, mert nem volt vele jó a szex és mert kezdett többet érezni irántam, de én nem tudtam viszonozni.

Könnyű lebukni egyébként, ha az ember nem csak a szexre korlátozza a kapcsolattartást. Elég egy rosszkor befutott sms, vagy ha nem ő veszi fel a telefont és nem veszed észre...

2020. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!