Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alárendeltként, hogyan mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alárendeltként, hogyan mondjam el a paromnak mit szeretnek szex közben?

Figyelt kérdés
Elegge alarendelt vagyok szexualisan és így nehéznek találom a közbeni kommunikációt. Más szexualisan domináns férfiak zavarónak találják, ha a lány közben elmondja mit szeretne ? Milyen módon lehet ezt beleilleszteni az ilyen szexuális egyuttlétekbe?
2020. júl. 18. 02:26
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy, a szub tűr és nem pofázik.
2020. júl. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel párom szerelmes belém ezért nyilván érdekli, hogy elvezzem is azt amit csinálunk:)
2020. júl. 18. 02:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert a párod dom, még nem egy vadállat jó esetben, nyilván érdekli, ahogy te is írtad, hogy jó-e neked. Szóval nyugodtan mondd el neki. Ráadásul ez a sub/dom játék főleg az ágyban lévő "játék" normális esetben, szóval szex előtt simán lehet róla beszélgetni, de közben is nyugodtan mondhatod neki, hogy jó-e amit csinál (csak ezt is beszéljétek előtte azért meg, hogy őt zavarja-e közben)
2020. júl. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén a sub csajokat szeretem.

De ettől függetlenül szex közben is imádom ha a csaj hangot ad a dolgoknak.

A sub játék, az olyan, hogy ha nem tudod, hogyan építsd bele a szexbe, akkor kérd szépen, és ha pl a dom úgy dönt (hidd el úgy fog) akkor megkapod.

Nem vagyunk mi állatok, csak szeretünk dominálni. 😉

F

2020. júl. 18. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyi: csak spontán elmondod neki, mit szeretnél. Lehet, hogy örülne is neki, hogy ilyen vágyaid vannak, és dominánskodhat kénye-kedve szerint.

Én is alárendelt vagyok, és totál örülnék egy domináns nő általi "Nyald a talpamat!" felszólításnak:).

2020. júl. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mondjad.
2020. júl. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terjessz elő nála “Szerény javaslat” címmel egy írásbeli kérelmet, az urad és helytartód szíves megfontolására.
2021. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!