Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez alapján elvesztettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapján elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
A napokban egy prostival voltam szüzesség elvesztése miatt. Betettem neki, tehát egy kis aktus volt, de az orgazmus nem sikerült. Ez alapján szűz vagyok vagy nem? Fiú vagyok amúgy. Egy ismerősöm szerint nem vesztettem el, mert akkor vesztettem volna el, ha el is élvezek. Viszont a prosti szerint már nem vagyok szűz. Logikusan belegondolva meg többen lehetnek, akiknek első alkalommal még nincs orgazmusuk. A nőknél van sok ilyen eset, hogy első alkalommal nem élveznek el. Ugyanakkor férfiaknál valószínűleg ritkább. Szerintem még hozzá kell szoknom a valós szexhez, azért nem sikerült, meg azért sem, mert a lánynak dolga volt, ezért nem tudtuk folytatni. Hozzáteszem, hogy ingadozott a merevedésem elég gyakran, de benne voltam a lányban teljes merevedéssel többször is néhány másodpercig. Ha pedig lekonyult, akkor franciával segített a lány, tehát francia is volt. Ez alapján szűz vagyok még vagy nem?

2020. júl. 17. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy az, dr mindjárt megjönnek a lányok és beszólnak mert prostinál voltál
2020. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
55%
Szerintem az nem ritka, hanem fehér holló, hogy egy fiú nem élvez el az első puncis élményétől. Kb. még 1 percig sem bírja egy szűz, hogy ne élvezzen el, annyira elragadtatja magát, hogy végre punci, hogy a gondolattól is egyorsul a lövés :D
2020. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy már szűz, de ehhez nem kell sok ész hogy rájöjj.
2020. júl. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sokat maszturbáltam, begyakoroltam az orgazmus késleltetését. Meg ingadozott a merevedésem mondom. Szerintem nálam ez azért nem ment gyorsan, mert stresszeltem.
2020. júl. 17. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Francia is volt meg minden...meg tripper és gonorrhea :D
2020. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
OK, csak akkor nem értem, hogy az ismerősöm miért mondta azt, hogy csak az számít igazi szüzesség elvesztésének, ha el is élvezek, ami nem sikerült. Szóval furcsa szitu. Dugtam, de hiányzik a vége. És azért nehéz. Mert én is úgy gondolom, hogy már nem vagyok szűz, de valami még hiányzik. És emiatt nem érzem teljesen szűztelennek magam. Az orgazmus hiánya miatt. Na de legközelebb majd azt is.
2020. júl. 17. 18:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Francia és aktus is óvszerrel ment. Ha tripperem lenne, akkor fájdalmas hugyozás közben érezném. Tudom, hogy vannak nemi betegségek, amik lappanganak, majd megyek szűrésre. De nem hiszem, hogy gond lenne, mert az óvszert ezért használtunk.
2020. júl. 17. 18:53
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Az ismerősödnek nem feltétlen van igaza,
2020. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha betetted egy nő puncijába a farkincádat,akkor már nem vagy szűz. Az nem számít hogy volt-e orgazmusod.
2020. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Tiszta elmeroggyantság ha egy himivaru egyed a szüzességén aggodik. Mikor szüz meg mikor nem szüz? A himnemüeknek nem szüzességük van hanem bénaságuk ha nem sikerült megdugniuk még senkit!
2020. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!