Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként nudista strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként nudista strandon mennyire kényelmetlen lenni? 20l

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Napi kamu...
2020. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlenül felszabadító érzés nudizni. Menj és nyugodtan próbáld ki. 29/N
2020. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha kipróbálod megtudod.
2020. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A nudizmus is egy életérzés, ki kell próbálni.
2020. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

#1 21 vagyok, engem is érdekel a téma (elmenjek, ne menjek ilyen strandra) ezért kattintottam ide.


Oké, sokan lánynak mondják magukat itt, de ne tegyünk már úgy mintha nem léteznének nők ezen az oldalon.

2020. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Én kicsit feszengtem. Persze nincs is tökéletes testem. De amint láttam hogy sok elég husis nő meg pasi volt, kicsit felturbózta az önbizalmam, hogy többen megnéztek
2020. júl. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%

1-es vagyok

6

Tudod mit? Akkor menjünk el együtt egy nudista strandra, szívesen elkísérlek, mert valamennyire engem is érdekel, de a kérdés kiírója biztosan csak hergelni akarja a gyakorisokat, mert tudja hogy a legtöbbüknek csak képeken jut nő, és csak rögöhni akar egy jót a sok kiéhezett privát levélen.

2020. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem ez miért lenne hergelés. Tök normális kérdés. Én is feltettem volna, ha eszembe jut, és nem hergelésből.


Azért sem, mert esetleg itt nem mindenki szerencsés a párkapcsolat terén. Az az ő dolguk, a Kérdező meg (valószínűleg) csupán kíváncsi a strandokat illetően, most miért az ő hibája, hogy sokaknak nem "jut" (ettől a kifejezéstől hányok, a nők nem "jutnak") nő.

2020. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

9

Akkor úgy mondom hogy sikertelenek a nőknél...

2020. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Biztos jó érzés lehet. Olyan szabad. Engem is izgatja, ha kiprobálhatnám. Na talán majd egyszer.


Nyugi, én is a gyakorisok szerint általában férfi vagyok 😃


28/N

2020. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!