Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vinne rá titeket hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vinne rá titeket hogy prostituáltak legyetek?

Figyelt kérdés

Lenne olyan élethelyzet ami miatt ebbe kényszerültök?

Fiúk is írhatnak persze.



2020. júl. 19. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Engem a pénz vitt rá. 20/L
2020. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha megelégelném, hogy huzamosabb ideje annyit keresek, ami épp elég, hogy megéljek, akkor nagyon elgondolkodnék rajta, hogy pár hét/hónap alatt volna lehetőségem megszerezni annyi pénzt, amennyit évek alatt (sem) tudnék félretenni.
2020. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudnám csinálni semmi pénzért, nem lenne hozzá gusztusom.
2020. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Penz
2020. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha a gyerekem élete múlna rajta, hogy össze tudom-e szedni rá a pénzt nagyon gyorsan.

De sajnos nem lennék jó prosti, mert nem nedvesedek, ha olyannal vagyok, aki nem vonz.

2020. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Srác vagyok, de ha nő lennék se tudnának rávenni, elég sok igénytelen ember jár hozzájuk, gyomrom kifordulna.
2020. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Én két alkalommal szexeltem pénzért, mert annyit kaptam, amennyit még álmomban sem gondoltam!

(nem fogok összeget mondani privátban sem, és most nem is vagyok rászorulva!)

2020. júl. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#1!


Van egy cél, amikor abba fogod hagyni vagy a pénzből sosem elég?

2020. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Bizonyára lenne az az élethelyzet, de jelenleg nem abban vagyok és nem is tűnik úgy, hogy arrafelé tart az életem. Sok mindent el tudok képzelni, ami nem is olyan drasztikus, mint a mindennapi megélhetés kérdése (bár igen, az nyilván erősen motiválna).

De amúgy engem még izgatna is a szituáció, rövid távra mondhatni "hobbiból" is bejátszanám a dolgot. Na meg igen, a pénz. Abból sosem elég és mindig jól jön a több.

2020. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!