Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egyetemista lány átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista lány átlagosan hány szexpartneren van túl mire eléri a 30at?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 23:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
29 éves vagyok, 19-24 korom között jártam egyetemre, azalatt 47 pasival szexeltem, alaposan kihasználtam a kari bulikon való ismerkedést. Most már nem vágyom ilyenre, 1,5 éve van barátom, akit sosem csalnék meg.
2020. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%
Bár a 30-at még nem értem el, 24 vagyok, de most végeztem az egyetemen. Összesen 4 fiúval voltam együtt életem során, abból 3-mal még az egyetem előtt. Az egyetem alatt végig egy párom volt az első 3 évben. Az utolsó évben nem volt párkapcsolatom, de nem voltam közben alkalmi partnerrel sem.
2020. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 5-10 "lányos" karokon, és 20-30 "fiús" karokon.
2020. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Fura. Akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem tök másra, azokat felpontozzák. Akik a kérdésre válaszolnak, elolvassák és még neadjisten értelmezik is, azokat le.

Hát, ezek után találjon be titeket az összes olyan srác minden éjjel, akik egyetemista csajjal voltak, ha ennyire frusztráltak vagytok a hiányotok miatt.

2020. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Milyen hülye egy kérdés, Istenem.🤦‍♀️

Voltam egyetemista, 30 leszek, de eddig összesen 4 férfival voltam együtt. Remélem, kielégített a válaszom.

2020. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést úgy értettem, hogy felsőoktatásban tanuló, vagy végzett lány. Van egy olyan elképzelés, hogy egy lánynak minnél magasabb a végzetsége, annál jobb minőséget képvisel. 50 éve ez lehet igaz volt, de mintha manapság kezdene megváltozni a dolog és lassan azok a lányok képviselik a magas minőséget, akik nem jártak egyetemre.
2020. júl. 20. 20:14
 17/25 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nem tudtam hogy itt lényeg, hogy járnak e egyetemre, de akkor kiegészítem a válaszom. A nővérem egyetemre jár, én nem.
2020. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
Most akkor az ront a minőségén egy lánynak ha egyetemista volt és ott lefeküdt 10-20 pasival? Nem gondolnám hogy ez határozza meg a "minőséget" meg amúgy is, ne egy darab húsnak nézd már a nőket...
2020. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Vannak az egyetemen jó lányok is, nem mindegyik kuros r.banc!
2021. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
10-es voltam, a kollegistakrol jobban el tudom képzelni a züllest, otthontol, szülőktől távol de vannak hazajaro ingazok, akik egyetem közeleben laknak, osszetartanak, közel a szulokhoz, falvakból, ők nem szexelgetnek, orgiaznak annyit.
2021. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!