Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy egyetemista lány átlagosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egyetemista lány átlagosan hány szexpartneren van túl mire eléri a 30at?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
20-25..
2020. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 30 évesen még egyetemista akkor esélyes, hogy sok pasin 😅
2020. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Sok.
2020. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Baromság ez a kérdés, hol egyetemista, kis-nagy városban? Milyen a személyisége? Nem minden egyetemista lány … bérnőstény! Jah, faszik ne írjatok mert én is faszi vagyok !
2020. júl. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem hogy lehetne így általánosítani, nekem pl. van egy csomó barátnőm akik már úgy érkeztek meg az egyetemre, hogy volt párjuk és velük is maradtak.
2020. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%

Úgy átlagban a 10-20 megvan. Persze, lehet jönni azzal, hogy van, aki sokat szexel és van, aki alig, de emberek... Ott van a kérdésben egy ÁTLAGOSAN szó. Nem véletlenül. A kérdező nem a szélsőségekre kíváncsi, hanem az átlagra.

(Azokat mondjuk nem értem, akik ilyenkor mindig azzal jönnek, hogy egyes lányok 1 pasival húzták le az egyetemet vagy nem pasiztak. Jártam egyetemre. Szomorú, de 1-2 kivételtől eltekintve az összes ilyen lányt láttam, ahogy befűzték és volt szex. Nálam is próbálkozott ilyen "komolykapcsolatbanvagyok" lány.)

2020. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem eddig 4 férfivel volt, ő 22 éves és a mostani párjával készülnek összeköltözni. Szóval lehetséges hogy nem lesz több.

Én 21 vagyok és egy férfivel sem voltam. Mire elérem a 30-at, remélem egynél maradok.

2020. júl. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 30 évesen még egyetemista az vagy 25 éves korában iratkozott be, vagy sokszor bukott, mert - az orvosi kivételével - 5 év az egyetem.

Egyébként nincs szignifikáns összefüggés az iskolai végzettség és a partnerek száma között. Felsőfokú végzettségűek között is van akinek kevés partnere van, s olyan is aki már számolni sem tudja. Swingerben is láttam középfokú és diplomás embert is. Ahogy olyan is van aki szakmunkás és a férje az egyetlen az életében, meg olyan is aki igencsak kikapós.

2020. júl. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam (lány) aki szó szerint minden héten más pasival volt, ha rossz kedve volt akkor heti kettő.

Ugyanabban az osztályban a másiknak 4 év alatt kettő.

Akkor átlag 100 pasi a 4 évre a két csaj. Mégsem igaz egyikre se.

2020. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ez annyira megmondhatatlan. A valóság az, hogy nulla és 30 között.

Ha tippelnem kellene, akkor és semmit nem tudnék a lányról, azt mondanám, hogy 3.

Ha annyit tudnék, hogy sosem volt 1 évesnél hosszabb komoly kapcsolata, akkor olyan 6-8 körül tippelnék.

2020. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!