Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexben is lehetne nála...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexben is lehetne nála esélyem a külső,korkülönbség ellenére?

Figyelt kérdés

A másod unokatesóm egyik barátnőjét szemeltem ki magamnak már egy ideje,nagyon bejön a kiscsaj,szöszi,vékony de formás ahol kell,szép pofi meg jófej,vagány is.

Viszont hozzá képest elég átlagos vagyok meg 11 év van köztünk,ennek ellenére az egyik buliba már smároltunk,igaz a részéről nem tudom mennyire befolyásolta hogy ivott.

Járni nem biztos hogy akarnék vele de szex az összejöhetne,működhetne kettőnk között?Hogyan lenne érdemes próbálkoznom nála komolyabban?



2020. júl. 20. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Szerintem ha 18 éves elmúlt és ő is így érzi akkor igen, egy próbát megér. Szerintem közeledj hozzá lassan és kérdezgesd mit akarsz vele, mondd neki, hogy nagyon jól néz ki, és hogy komolyabban is szeretnél vele együtt lenni.
2020. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szex az bárkivel működhet, kor meg kinézet nem annyira lényeg, ha akkor ott amikor ahol kell megvan a kémia és a felszabadultság, oldottság akkor simán.
2020. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekel, hogy hány éves vagy, mert most nem tudom eldönteni, hogy fiatal vagy és tapasztalatlan, vagy idős és tapasztalatlan
2020. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "megfogod" valamivel és kíván akkor működhet. Nem a kor vagy a súlykülönbségen múlik. A szexhez elsősorban vágy kell, ha ez megvan akkor hajrá. Az hogy volt csók már jó jel, hívd el randira, vagy a következő bulin mozdulj ismét rá (ne tolakodóan, de legyél "ott"). Sok sikert :)
2020. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A modszer már megvan: Itatni kell. Akkor meg mi a kérdésed?
2020. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"11 év van köztünk"

Húha! 6 éves a kislány?

2020. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összejöhet, de lehetőleg az elején tisztázd vele, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot, csak szexet, különben félreértelmezheti a dolgokat, talán többet remélne, és úgy érezheti, csak kihasználod.
2020. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!