Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Késői szüzek mit akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői szüzek mit akarnak megúszni?

Figyelt kérdés

Valamit nyilván igen, hiszen van olyan dolog ami visszatartja őket (most a hetero nőkről és férfiakról van szó, és nem az aszexuálisakra gondolok)


Persze mondják egyesek, hogy nem találták meg olyan embert aki tetszik. Na ez nyilván csak azért van, mert a pszichéjük behúzza a féket, és lehet ők ezt nem is érzékelik.


Szóval mit akarnak megúszni? Azt hogy csókolózni kelljen? Vagy a pucérságtól félnek? Esetleg attól, hogy szerelmesek lesznek?


Kort és nemet is kérek írni. Elsősorban olyanok válasza érdekel, akik voltak már 20 év feletti, teljesen tapasztalatlannal (akár petting, pucéran)



máj. 1. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
71%

Én csak simán önbizalomhiányos vagyok.

40F

máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
En is ugy vagyok vele mint az egyes#1 Meg talan alacsony vagyok 170cm. 24/F
máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Egyes és kettes, a magasság és az önbizalom nem magyarázat a szüzességre. Törpenövésűeknek is szokott lenni házastársa, családja
máj. 1. 12:50
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Pedig önbizalom hiány lesz az ok többnyire. Az, hogy az valós okokon alapul-e, az mindegy. Ha valaki nem hisz magában, mások sem fognak. A kör bezárult.
máj. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%
Én csak szimplán szarok bele ebbe a dologba.
máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

Milyen megúszni???

Kérdező, az élet nem csak b.sz.sból áll mint egyeseknek. Senki semmit nem akar megúszni. Ne akarj okosabb lenni, a nagy megmondó ember!

máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

“Persze mondják egyesek, hogy nem találták meg olyan embert aki tetszik. Na ez nyilván csak azért van, mert a pszichéjük behúzza a féket, és lehet ők ezt nem is érzékelik.”


Pszichéjük behúzza a féket? Nem ezért képes egy épeszű ember döntéseket hozni? :D amit leírtál nagy hülyeség. Nyilván mindenre az agyad hozza meg a döntéseket, ha a tested irányít az már nagy probléma.


Én 23 vagyok most, és 21 évesen (majdnem 22) vesztettem el a szüzességem azzal a fiúval akit szeretek. Azért “tartogattam” magam mert nem véltem senkit sem megfelelőnek ahhoz, hogy én az első alkalmamat megéljem velük. Sokan nagyon félvállról veszik a szexet, de az az ő dolguk. Viszont az én szememben ez nem csak egy testi hercehurca. Én nem csak a lelkemet, de a testemet is tisztelem annyira, hogy ne adjam oda egy random embernek csak mert “horny” vagyok/voltam. Én egy olyan emberre vártam aki a legjobbat hozza ki belőlem és a hibáimat elfogadja és azokon segít. Barátom pont ilyen személy, bebizonyította, hogy őt ÉN érdeklem mindennel együtt, és nem csak a testem. Azután, hogy láttam és felfogtam mindent amit értem tett, ezer örömmel adtam oda neki az első alkalmam.


Ui:

Mindenki maga válogatja meg a véleményét.

máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#7 a tudat és a tudattalan én (a pszichéd) sokszor nincsenek összhangban egymással.


Ha ezt ízlelgeted, akkor talán megérted miről van szó a kérdés általad idézett részében

máj. 1. 13:38
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, nyilvánvalóan leginkább kötekedni akarsz olyanokkal, akiknek bizonyos dolgok nem mennek. Nem vagyunk egyformák, vannak, akiket zavarnaka testi hátrányosságaik. Pszichológiai okok állnak fent leginkább az ilyenek hátterében, önbizalomhiánytól kezdve, traumákig minden lehetséges ok megtörténhet. A legtöbben nincsenek tisztában azzal, hogy mi miért okoz nekik kellemetlenséget. Ha érdekel a téma, ajánlom, hogy böngéssz külföldi oldalakat pszichológiai tanulmányokkal és ne mások problémáiba ásd bele magad. Van, aki nem akarja az elsőnek odaadni magát, van, aki fél, ezt mindenki maga válogatja. Éld inkább a saját életed és ne másokkal foglalkozz.
máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem, nem nyilvánvaló. Amúgy is nem kötekedni akarok, hanem megtudni amit kérdeztem.


Nem tudok annyira jól angolul, hogy ilyen bonyolult szakmai dolgokat megértsek. Külföldi bohóc újságírók írásai pedig semmivel nem jobbak, mint a magyaroké.


De azért azt lássuk be, hogy az "odaadni magát" már eleve redflag, mert nem egy autó vagy amit odaadsz, hogy más beletegye a testét és összeszemetelje

máj. 1. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!