Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy manapság minden lánynak csodás nagy kerek feneke van, de már egészen fiatal korban is? Mitől lehet ez? Mintha átíródott volna a lányok génállománya!

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én biztos valami kivétel lehetek:D
2020. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem például nagyon lapos, kisebbségi komplexusom is van.
2020. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Vagy tán neked van erre jobban szemed, nem lehet...? Eddig nem foglalkoztál ezzel, most meg feltűnt... De persze evolúció is lehet, miért is ne... Hogy a mi a divat és mire gyúrnak a fiatalok szempontokról már ne is beszéljünk...
2020. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
NE az instagramon nézelődj egész nap, hanem húzzál ki az utcára/valóságba, ott 90%-ban lottyadt-beesett nokedliseggeket húznak maguk után sajnos :(
2020. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert egyre nagyobb divat lett a fitness es egyeb mozgasi gyakorlatok. Sokkal tobb csaj edz mint regebben. Es a legfontosabb, sokkal hamarabb kezdik el. Mar a tizen eves csajok boven edznek fenekre. Azert latni egyre tobb ilyen popsit.
2020. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tesó, nekem nincs időm egésznap a gép előtt rohadni, én a munkámból kifolyólag egésznap a valóságban stírölöm a jobbnál jobb seggeket, szóval tudom miről beszélek, de szar neked! ;)
2020. júl. 21. 15:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy edzenek a fiatalok :D Csaj osztálytársaim párszor lemennek a terembe, mozognak egy kicsikét, étkezésre se figyelnek. Kívülálló szemében úgy tűnhet, megdolgoztak érte. De nekik pont e genetikájuk ilyen, a haszontalan edzésük előtt is olyan fenekük volt. :D


Akinek lapos alapból és elmegy edzeni, sok esetben se lesz olyan feneke. Náluk vele együtt is nőni fog a combon az izomtömeg és nem lesz olyan szép, mint alap genetika nagy kerek fenékkel és vékony combokkal.

2020. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

1. nemhogy tesók nem vagyunk, de semmilyen rokonságban nem

állunk..

2. akkor ennyire nem válogatsz, ennyire mindegy neked, és neked bármilyen lottyadt segg "jó!". :)

2020. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Korán érnek be a csajok. Egy 14 éves kiscsaj sokszor már teljesen felnőttesen szexi.
2020. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Hát én pedig pont sajnálattal nézem a rengeteg nagy segget, mert én még a pici fokhagymagerezd popókat szeretem. Szerintem azért van mindegyiknek ilyen gusztustalan nagy segge, mert túl sokat kell ülni tanulni. De végülis nekem már mindegy, mert 40 felett vagyok. :D
2020. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!