Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50 körüli nők, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 körüli nők, titeket ebben a korban ér szexuális zaklatás pl. fogdosás, szexuális üzik küldése, állandó szexista beszólások pl. főnöktől, vagy ez kizárólag fiatal nők és lányok problémája?

Figyelt kérdés
40-50 éves kortól a nők védve vannak ilyesmitől, mert mondjuk az idősebb főnök már csak a huszonévesre akar ráugrani?
2020. júl. 20. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Anyukámat megtámadták már az utcán és próbálták fogdosni, úgyhogy nem ezen múlik a dolog
2020. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
50 éves nőket is érheti, de ők már ennek örülnek. Csak vicc volt.
2020. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól néz ki, érheti.De a fiatalabb kollegaktól is kaphat beszólásokat.
2020. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem ért szexuális zaklatás.
2020. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ASegélyember ***** válasza:
100%
Pont nemrég ment a tv-ben hogy volt egy szatír aki csak az idősebb nőkre ment, egy liftbe szállt velük vagy mi. Szóval ő fiatalsága ellenére pont az idősebbeket hajkurászta
2020. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Atyauristen. Nalad a zaklatas, bunugyi kategoria a vonzero fokmeroje?!

Sose ert ilyen. Most meg egyszeruen csodalat, imadat er, es ismeroseimen keresztul tepernek fiatal pasik is. De egy dolog erdekel csak. Hogy aki tetszik nekem, annak bejovok-e. A tobbi nem erdekel.

2020. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban többször is ért, de harminc fölött már nem, pedig nem vagyok csúnya, a mai napig udvarolnak többen is. Mondjuk nagyon visszafogottan öltözöm és nem járkálok egyedül sehova esténként, főleg napközben, gyerekkel közlekedem. Ez lehet az oka. Mindegy, én boldog vagyok mert gyűlöltem.
2020. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Független a kortól
2022. jan. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!