Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik úgy vannak vele,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik úgy vannak vele, hogy azért igenis jó dolog az, ha a pasinak nagy a farka: azért szeretitek inkább, mert fizikailag is nagyobb élvezetet jelent, vagy csak mert a nagy méret izgatóbb vizuálisan, fantáziáláshoz?

Figyelt kérdés

2020. júl. 21. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem csak a látvány szempontjából jelent nagyobb élvezetet. Páromnak 23 centi és gyönyörű szép, de volt már sokkal kisebb farkú pasim is. Érzésre nem sok pluszt ad.

Viszont azt hozzá tenném, hogy az eddigi partnereim szerint eléggé szűk vagyok, így nekem mindegy igazából a méret. Viszont a 23 centis barátomnak már volt tapasztalata olyan lányokkal akikben ő is “elveszett”, és nem érzett semmit, ahogy a nő sem.

2020. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom elképzelni,hogy van olyan nő akiben elveszik 23 centi. Maximum ha nagyon vékony.

Kérdésre a válasz: Mindkettő. De én olyan 18-19 centiig szeretem.

2020. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon felizgul és kitágul, akkor nem sokat érezni. Vastagsága átlagos.
2020. júl. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fizikailag is nagyobb élvezet. Nyilván vizuálisan is vonzóbb, hogy nem úgy kell keresgélni nagyítóval, de az engem nem különösebben inspirál. Egyrészt a vastagabb az sokkal intenzívebb érzés, jobban feszít. Másrészt a hosszabbon nagyobb a játéktér, jobban lehet rajta ugrálni, több póz kényelmes, stb. Volt már, hogy lovaglóban úgy kellett odafigyelnem rá, hogy ki ne csússzon, és még alig mozogva is folyton úgy kellett visszaügyeskedni, nem azt mondom, hogy szakítóok, mert ezzel is együtt lehet élni, de azért na, nem olyan kényelmes, lássuk be.
2020. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Is-is.
2020. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Is is, jobban kitölt
2020. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A nagyobb, jobban kitölt, valamint amit írtak előttem is, hogy több póz lehetséges ha hosszabb a szerszám.

Pl nekem elég széles és husis popsim van, így egy kis farkú srácnál ez távtartóként működne sok pozícióban.

2020. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy jó dolog ha a pasinak nagy pénisze van. Egy 14/4 cm-es kis savanyú uborkával ami nekem van nem sokmindent lehet kezdeni. Kőkeményen izzadni kell, jobbra-balra technikázni hogy a csaj érezze is magában azt a kis fütyikét. Egy 18/5-ös mérettel rendelkező pasi csak betolja és a csaj már hatalmasakat üvölt az élvetettől. Nem kell a vigasz lányok, tudjuk hogy a méret a lényeg. Nem a technikátol lesz jo egy pasi hanem a jó genetikától.
2020. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!